Su lietuvių krepšininku dvynių susilaukusi McCall Dulkys: „Nežinojome, kad pirmi metai bus tokie sunkūs“

McCall Maynor Dulkys ir Deividas Dulkys su vaikais / Asmeninio archyvo nuotr.
McCall Maynor Dulkys ir Deividas Dulkys su vaikais / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-11-12 14:22
AA

Svetur laimę kuriantys amerikietė McCall Maynor Dulkys ir lietuvių krepšininkas Deividas Dulkys neseniai atšventė pernai gimusių dvynių – Leo ir Kai – gimtadienį. „Dar prieš metus Ispanijoje, Manresos mieste, mūsų gyvenimai absoliučiai pasikeitė, du kūdikiai papildė mūsų šeimą ir negalime dėl to būti laimingesni“, – su portalu Žmonės.lt savo išgyvenimais dalijasi McCall.

Šiandien lietuvių sportininką pamilusi amerikietė pasakoja, jog vos sužinojusi, kad laukiasi dvynių, ji nejuokais išsigando. Pirmagimę dukrą auginusiai šeimai naujiena apie du būsimus pagrandukus atrodė pribloškianti.

„Iš pradžių mane sukaustė baimė. Vis lindo mintys, kaip susitvarkysiu su trimis mažais kūdikiais, kaip man reikės su jais viską suspėti, kai visa šeima dėl vyro profesijos tiek daug keliauja, kaip išgyvensime be šeimos ir artimųjų paramos“, – prisimena McCall.

Dabar ji džiaugiasi – pirmieji metai prabėgo ir net jei šeimai jie buvo išties sudėtingi, viskas pamažu stojasi į savas vėžes.

McCall Maynor Dulkys ir Deividas Dulkys atšventė dvynių Leo ir Kai pirmąjį gimtadienį (6 nuotr.)

„Viskas sutelpa į tuos vienerius metus, kuriuos išgyvenome, sau vis kartojome – „ištverkime metus“. Šis skaičius tapo tarsi siekiamybe, laikotarpiu, po kurio viskas taps valdoma, įsijausime į naują gyvenimo ritmą. Kai laukiausi, dar nežinojome, kad tie numatytieji metai bus kupini sudėtingų iššūkių“, – pasakoja McCall Dulkys.

„Mes tai padarėme. Išgyvenome. Dvynių susilaukiau svečioje šalyje, teko varstyti gydymo įstaigų duris, kai šešių savaičių jie apsirgo. Mėnesiais kamavo sveikatos problemos, praleidome 50 dienų įstrigę šalyje, kur pasaulinė pandemija kerojo, buvome visų įvykių epicentre. Kūdikių iš rankų negalėjau paleisti šešis mėnesius, su jais persikraustėme į skirtingas keturias šalis. Tuntai sauskelnių, nesuskaičiuojama galybė bemiegių naktų, nesibaigiantis maitinimas krūtimi, daug ašarų ir širdys kupinos emocijų, kad atrodė tuoj sprogsime.

Deividas Dulkys su žmona McCall Maynor / Asmeninio archyvo nuotr.

Kiekviena diena apskaičiuota sekundžių tikslumu⁣. Kas minutę vyko pasiruošimas kitam įtemptam išbandymui“, – atvirauja žinomo krepšininko žmona, išgyvenusi visą  jausmų amplitudę.

Galiausiai po audrų, neramumų ir sunkaus laikotarpio – McCall ir Deividas džiaugiasi įveiktu sunkiu etapu, o trijų vaikų mama sako, jog dvyniai – šviesa, kuri jų šeimai teko visu tuo tamsiu laikotarpiu.

Ji juokiasi, kad jau tapo madinga per 24 valandas susikrauti daiktus ir išvykti į svečią šalį.

„Tik su tvirtybe ir pasižadėjimu vienas kitą palaikyti, galime pažaboti chaosą“, – prideda amerikietė, besidalydama dvynukų gimtadienio fotosesija.