Su mylima močiute įsiamžinusi Kristina Ivanova: „Mes labai panašios“

Kristinos Ivanovos savaitgalis pas močiutę / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Verslininkė ir dainininkė Kristina Ivanova praėjusį savaitgalį praleido pas močiutę Agafiją. Prisirinkusi pilną pintinę grybų K. Ivanova net išdavė vieną mėgiamiausių savo patiekalų ir svajingai grįžo prisiminimų takais į vaikystę.

„Su tėveliais ir močiute praleidau vieną gražiausių rudeniškų dienų. Gera, kai nereikia niekur skubėti, oras lepina, kai sėdi lauke po kaštonu, kur prabėgo tavo vaikystė ir žiūri į beržus. Jie auga ten nuo tada, kai aš gimiau“, – pasakojo Kristina.

Moteris kartu su šeima suspėjo ir pagrybauti. Vaikštant keliais, kuriuos kadaise ji mindžiojo dar visai mažutė, Kristina sugebėjo pririnkti pilną pintinę grybų.

Kristinos Ivanovos savaitgalis pas močiutę / Asmeninio archyvo nuotr.

Kristinos mėgstamiausias patiekalas iš grybų – baravykais įdaryti cepelinai. Anot moters, šį patiekalą jos mama paruošti sugeba neįtikėtinai gardžiai.

„Labai vertinu laiką praleistą su senole. Šiuo metu jai 91-eri. Močiutė visą gyvenimą buvo judri, o darbas ūkyje dar ir dabar tebėra vienas iš jos vidinių varikliukų“, – atviravo Kristina.

Kristinos Ivanovos savaitgalis pas močiutę / Asmeninio archyvo nuotr.

K. Ivanovai močiutė – antra mama. Nuo vaikystės giminaičiai jas abi lygindavo ir sakydavo, jog moterys labai panašios. Tiek charakteriu, tiek išvaizda.

Iki šiol Kristina nepamiršta aplankyti brangaus žmogaus ir skirti močiutei laiko. O ir lauktuvės iš kaimo pačios geriausios. Kriaušės, obuoliai, bulvės – šviežia ir labai skanu.

Kristinos Ivanovos savaitgalis su močiute (8 nuotr.)
+2
Skaitykite daugiau