Su Mundžiu teisme besiskirianti Violeta Malevska-Štenger šokiruota: „Jis nori užkrauti man skolas!“

Violeta Štenger / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Violeta Štenger / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-01-10 10:58
AA

Garsios poros skyrybų byloje – netikėta intriga: Violetą Malevską-Štenger pribloškė jos sutuoktinio Edmundo Štengerio noras įrodyti, kad šeima turėjo solidžią bendrą paskolą.

Naujų metų pradžia – senų reikalų tęsinys. Taip šiuo metu gyvena vilnietė Violeta Malevska-Štenger, kuri oficialiai vis dar yra dainininko Mundžio sutuoktinė.

Penktadienio rytą V.Malevskai-Štenger vėl teko apsilankyti Vilniaus miesto apylinkės teisme, kur buvo toliau nagrinėjama jos ištuokos su Edmundu Štengeriu byla.

„Advokatai iš anksto mane įspėjo, kad skyrybų procesai teisme būna ilgi. Bet to nepajunti, kol pati jame nedalyvauji“, – moteris prisipažino Žmonės.lt. Ji teigė, kad nemažai laiko ir daug moralinių pastangų reikalaujantis procesas jau ima ją varginti.

Penktadienį šioje byloje dar vyko parengiamieji posėdžiai. Mundis teisme ir vėl nepasirodė, tačiau vyrui, kaip įprasta, atstovavo advokatas.

Pasirengimas nagrinėti bylą vyko už uždarų durų.

Sausio 10 d. posėdis Violetos Štenger skyrybų byloje (6 nuotr.)

Po pusvalandį trukusio neviešo posėdžio V.Malevska-Štenger pasidžiaugė, kad įvyko svarbus procesinis poslinkis: „Parengiamasis posėdis teisme pagaliau pasibaigė.“

V.Malevska-Štenger sakė, kad apie jokią bendrą šeimos skolą, už kurios grąžinimą būtų atsakingi jie abu, negali būti nė kalbos.

Tačiau dėl kitos tik dabar aiškėjančios šio proceso aplinkybės moteris buvo gerokai susirūpinusi.

„Edmundas nori užkrauti man paskolą!“ – nuostabos neslėpė V.Malevska-Štenger. Ji sakė, kad apie jokią bendrą šeimos skolą, už kurios grąžinimą būtų atsakingi jie abu, negali būti nė kalbos.

Moteris Žmonės.lt taip pat minėjo, kad šįkart bylą nagrinėjanti teisėja Vita Valeckaitė nusprendė iš Latvijos įstaigų pagal oficialią tvarką išsireikalauti šiai skyrybų bylai svarbius dokumentus, kurių „pats ponas Edmundas teismui niekaip nepristato.“

V.Malevskos-Štenger ir E.Štengerio-Mundžio skyrybų procesas sostinės teisme bus tęsiamas tik pavasarį.

Edmundas Štengeris-Mundis / Luko Balandžio nuotr.

Teismui pabaigus pasirengimą, pareiga dalyvauti procese atsiranda ir sutuoktiniui, E.Štengeris į kitą posėdį bus šaukiamas.

Garsios sutuoktinių poros santykiai pašlijo po 2012 m. pavasarį įvykusio skandalo, kai V.Malevska-Štenger kreipėsi į policiją ir viešai pasiskundė, kad Mundis ją sumušė ir atėmė vaikus.

Poros santykiai yra žlugę jau kelerius metus, tačiau skyrybų formalumai buvo pradėti tvarkyti tik 2013 metais.

Anot Mundžio advokato Sauliaus Urbonavičiaus, didžiausi nesutarimai kyla dėl dviejų būstų padalijimo, vienas butų yra Jūrmaloje.