Su mylimuoju apsigyvenusi Eglė Jurgaitytė: „Tuoktis dar esu per jauna“

Eglė Jurgaitytė / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.
Eglė Jurgaitytė / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-10-19 10:44
AA

Dainininkė, radijo laidų vedėja ir ką tik „Lietuvos balsas“ reportere tapusi Eglė Jurgaitytė ryžosi atviriems pokalbiams. Ji atskleidė, kad nors apsigyveno su mylimuoju, galvoti apie vestuves dar neskuba.

Į televizijos ekraną grįžo adrenaliną kelianti ir visas žinomų žmonių paslaptis atskleidžianti „2TV“ laida „Atsakyk“. Laidoje svečiams išsisukti nepavyks, kadangi visos laidos metu melo detektorius neleidžia meluoti, todėl žiūrovai turi būti pasiruošę dar negirdėtoms tiesos akimirkoms, rašoma pranešime spaudai.

„Sveiki, aš esu Eglė Jurgaitytė, į šią laidą atvykau savo noru, niekieno neverčiama ir pabandysiu atsakyti į klausimus, kuo atviriau, kuo nuoširdžiau ir pažiūrėsime, kuo čia baigsis. Jau dabar mano širdis daužosi”, – tokiais žodžiais laidą „Atsakyk“ pradėjo Eglė.

Eglė Jurgaitytė / LNK nuotr.

Į akistatą su ne itin maloniais ir rausti priverčiančiais klausimais stojusi Eglė prabilo apie vestuves. Ką tik iš tėvų išsikrausčiusi ir su mylimuoju apsigyvenusi dainininkė įsitikinusi, kad vedyboms dar tikrai ne laikas.

„Nenoriu dar tuoktis, manau, kad tam esu per jauna. Man vestuvės atrodo labai rimtas gyvenimo žingsnis. Šiam žingsniui turi tvirtai stovėti ant kojų ir būti pilnai susiformavęs kaip žmogus. Žinoma, jei man pasipirštų, sutikčiau, bet vestuvės tikrai nebūtų po metų ar dviejų. Kol kas dar nenorėčiau“, – atviravo E.Jurgaitytė.

Dainininkė taip pat atskleidė, kad norėtų pasitobulinti vieną kūno dalį, tačiau kol kas nedrįsta.

„Na, aš dar labai neapsisprendusi, kaip ir norėčiau vieną savo kūno dalį pasitobulinti, bet kol kas nežinau. Nėra, kad aš dėl to kompleksuočiau, tačiau ateityje galbūt ryžčiausi tam“, – intriguojančiai kalbėjo Eglė.

Laida „Atsakyk“ – trečiadienio vakarą, 22 val., per „2TV“.