Su šeima Turkijoje atostogaujanti Julija Žižė: „Tai tikras šeimos laikas“

Julija Žižė su šeima atostogauja Turkijoje
Julija Žižė su šeima atostogauja Turkijoje
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-09-27 13:52
AA

Atėjus rudens sezonui ne vienam norisi susisukti į šiltą pledą ir nekišti nosies iš namų. Dažnas pagalvojame ir apie šiltus kraštus, kuriuose toliau lepina malonūs saulės spinduliai ir tyvuliuoja žydra jūra.

Julija Žižė kartu su vyru ir dukromis išvyko ten, kur vis dar karaliauja vasara – į lietuvių taip pamėgtą Turkiją. Šeima net 10 dienų poilsiauja viename gražiausių Turkijos kurortų – Kemere.

Julija Žižė su šeima atostogauja Turkijoje

„Atostogauti sekasi puikiai! Taip buvome išsiilgę atostogų su visa šeima!, – portalui Žmonės.lt pasakojo Julija Žižė.

Tai pirmos atostogos, kai į tolimą kelionę išsiruošė visi keturi: su 8 mėnesių Otilija ir trejų sulaukusia Lėja. Moteris pasakoja, kad su mažais vaikais keliauti nesunku, priešingai – didelis malonumas ir džiaugsmas, kai visi gali pabūti kartu.

Julija Žižė su šeima atostogauja Turkijoje

„Be abejo, norėtųsi dar kelių rankų pagalbos, nes mažąją Otilija dažnai nešiojame arba vežiojame vežime. Tačiau net ir šis laikas yra toks, kurio mes itin ilgimės būdami Lietuvoje – kokybiško laiko su šeima,“ – pasakoja Julija. – Tėtis tiek nemato dukrų, kiek aš. Tad tai yra tikras šeimos laikas“.“

Garsi moteris pasakoja, kad atostogas suplanuoti patikėjo profesionalams – kelionių agentūrai „Kelionių ekspresas“. Šeima itin džiaugėsi pasirinktu viešbučiu, kuris atitiko visus jų lūkesčius.

Julija Žižė su šeima atostogauja Turkijoje

„Negalėjome patikėti, kad visas aprašymas ir įvertinimas išties atitiks kainos ir kokybės santykį. Šiame viešbutyje labai daug lietuvių ir rusų. Maisto kokybė puiki, gausu užsiėmimų vaikams, yra vandens pramogų parkas. O ir vakaro programos stebina profesionaliais pasirodymais,“ – įspūdžiais dalijosi Julija.

Julija Žižė su šeima atostogauja Turkijoje / Asmeninio archyvo nuotr.

Paklausus, ar atostogų metu kasdienybė kitokia, ar jie gali su vyru pabūti tik dviese, Julija Žižė tikino, kad rutina Turkijoje tiesiog nuostabi.

„Atsipalaiduoji ir apie nieką negalvoji: nei kur pavalgyti, nei kur nuvažiuoti. Norėjome tokių atostogų gražioje aplinkoje,“ – sako moteris. – Abi mergaitės miega pietų miego: Otilija du arba tris kartus per dieną, o Lėja – apie tris valandas. Tad tuo metu galime su vyru pasideginti, pasportuoti ar ramiai pasimėgauti užkandžiais“.

Julija Žižė su šeima atostogauja Turkijoje

Julija sako, kad Turkija jai labai patinka, nors jie su vyru yra visiški Italijos ir Prancūzijos pakrančių gerbėjai.

Julija Žižė su šeima atostogauja Turkijoje (17 nuotr.)
+11