Su sužadėtiniu iš Australijos grįžusi Justė Starinskaitė: „Viskas ten aukštyn kojomis“

Adelaidėje lietuviai apsilankė laukinių gyvūnų rezervate, čia galėjo nusifotografuoti su prižiūrimomis žmonių nebijančiomis kengūromis. „Pradžioje nebuvo labai drąsu, nes kengūros – kone mano ūgio. Laimei, draugiškos, neagresyvios“, – pasakoja Justė / Asmeninio albumo nuotrauka
JŪRATĖ RAŽKOVSKYTĖ
Šaltinis: Žmonės
AA

„Patiko viskas – miestai, gamta, gyvūnija, augalija. Esu daug apkeliavusi, bet neatsimenu, kur dar tiek daug įspūdžių būčiau patyrusi“, – emocijų po kelionės į tolimąją Australiją neslepia grupės „Saulės kliošas“ vokalistė Justė STARINSKAITĖ (30).

Justės sužadėtinis krepšinio agentas Tadas Bulotas darbo reikalais jau yra buvęs Australijoje. Tiesa, tik Melburne, po šalį nekeliavo. Miestas labai patiko, todėl grįžęs Justei ilgai pasakojo, koks ypatingas tas kraštas. Įspūdžiai buvo tokie ryškūs, kad planuodama atostogas pora nusprendė, jog būtų smagu pakeliauti po Australiją drauge. Dainininkė neslepia iš pradžių dvejojusi, ar skristi taip toli.

„Daug esu keliavusi, daug mačiusi. Ir ne tik iš Tado buvau girdėjusi, kad Australija – nuostabus kraštas, bet pati apie ją niekad nesvajojau. Be to, taip toli, skrydis – be galo ilgas, turbūt apskritai vienas ilgiausių. O skristi man nepatinka – jaučiu didelį stresą, – prisipažįsta. – Kita vertus, pagalvojau: kada, jei ne dabar? Kol dar esu jauna ir turiu daugiau ištvermės, sveikatos, reikia skristi.“

Visą vasarą daug koncertavusi, galimybės išvykti pailsėti ir pakeliauti neturėjusi dainininkė prisipažįsta šįkart su sužadėtiniu susiplanavusi ilgesnes – trijų savaičių – atostogas, šalies viduje važinėjant ir net kelis kartus skrendant lėktuvu iš vienos vietos į kitą.

Skaitykite daugiau