Su vyru Edgaru į Šiaulius atvykusi N.Bunkė išsirinko dešimtis tūkstančių kainuojantį papuošalą

Natalijos Bunkės ir Edgaro Eidėjaus / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Natalija Bunkė nuolat matoma koncertuose, išskirtiniuose renginiuose, ją socialiniuose tinkluose stebi šimtai tūkstančių sekėjų, tad dainininkės stilius ir įvaizdis nuolat aptarinėjami daugybės žmonių. Žinoma moteris neslepia – papuošalai jos gyvenime užima svarbų vaidmenį.

Antradienio vakarą N.Bunkė Šiauliuose nepraleido juvelyrinių dirbinių parduotuvės „Marry Me by Ribas“ atidarymo ir išsirinko kelias dešimtis tūkstančių kainuojantį papuošalą su deimantais.

„Papuošalai su deimantai yra nemirštanti klasika. Nors scena mane įpareigoja nuolat eksperimentuoti su įvairiais įvaizdžiais, papuošalais ir ten galiu būti labai įvairi, gyvenime esu kitokia. Kasdienybėje mėgstu klasikinį stilių, man labai svarbi kokybė, o kalbant apie papuošalus juos renkuosi itin atsakingai. Yra daugybė moterų, kurias žavi gausybė papuošalų, blizgučių ir jos juos mielai demonstruoja aplinkiniams.

Aš net renkantis papuošalą, kuris mane lydės įprastomis dienomis, tą darau skirdama ypač daug laiko. Man svarbu, kad juvelyrinis dirbinys būtų toks, kuris nevaržys kasdieniniame gyvenime ir taip pat juo bus galima puoštis ypatingomis progomis“, – įžvalgomis apie papuošalus dalijasi N.Bunkė.

Natalija Bunkė / Deimantas Čeplinskas nuotr.

Deimantų namų „Marry Me by Ribas“ įkūrėjas Alonas Ribas džiaugiasi, kad jo palaikyti ir kartu atšvęsti naujo salono atidarymo atvyko gausus būrys bičiulių. Pasak deimantų parduotuvės savininko, kiekvienas čia užsukęs visuomet pasitinkamas, kaip šeimos narys: „Kalbant apie deimantus, šiandien juos gali įsigyti bene kiekvienas norintis. Nebūtina pirkti kolekcinių brangakmenių tam, kad kasdien jaustumeisi ypatingai.“

Pasak N.Bunkės, renkantis papuošalą su deimantais labai svarbu atkreipti dėmesį ne tik į jo grožį, bet ir iš kur jis yra kilęs.

Edgaras Eidėjus, Natalija Bunkė / Deimantas Čeplinskas nuotr.

„Jeigu mes renkamės bižuteriją, tai pagrindinis rodiklis yra tai, kad papuošalas būtų gražus ir tiktų prie įvaizdžio, paprastai jį dėvime kartą gyvenime ir vėliau paliekame papuošalų dėžutėje. Su deimantais bent jau mano patirtis rodo kitokį scenarijų. Nors neturiu daug deimantų ir juos renkuosi ypatingoms progoms, visgi, vestuvinis ir sužadėtuvių žiedai nuo mano rankos dar nebuvo nuimti nė karto.

Tiesa, aš nemanau, kad moterys turėtų apsiriboti tik vestuvėmis ir piršlybomis, juk neveltui sakoma, kad geriausi moterų draugai – deimantai. Aš nusprendžiau įsigyti papuošalą su didesniu deimantu. Tai – ilgaamžis brangakmenis, kuris nepavaldus laikui ir madai. Šiandien renkantis brangakmenį, aš atkreipiu dėmesį ir į kitas savybes – akmens švarumą, karatų skaičių, spalvą bei formą“, – kalba atlikėja.

Prabangių juvelyrinių dirbinių parduotuvės atidaryme – ir žinomi veidai (52 nuotr.)
+46
Skaitykite daugiau