Su „X faktoriumi“ atsisveikino dar vienas talentas: pasirodymas neįtikino žiūrovų

„X faktorius“ / V.Domkutės / Fotodiena nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Muzikinis TV3 projektas „X faktorius“ artėja prie pabaigos – kas kartą su čia pasirodančiais dalyviais atsisveikinti tampa vis sunkiau. Ir vis dėlto kiekvieną sekmadienį projektą palieka dar vienas be galo talentingas atlikėjas. Šįkart scenoje paskutinįkart pasirodė Sauliaus Urbonavičiaus-Samo auklėtinė Airidija.

Mažiausiai žiūrovų palaikymo sulaukė grupė „Aquarium de Clara“ ir Airidija. Dalyviams atlikus išlikimo dainas, teisėjai balsavo lygiosiomis. Už Airidiją balsavo S.Urbonavičius-Samas ir Marijonas Mikutavičius, o už „Aquarium de Clara“ – Saulius Prūsaitis ir Justė Arlauskaitė-Jazu. Laidos vedėjams atskleidus žiūrovų balsus paaiškėjo, kad projekte lieka „Aquarium de Clara“. Grupė sulaukė 1378 balsų, tuo tarpu Airidija – 1131 balso.

„X faktorius“ / V.Domkutės / Fotodiena nuotr.

Šįkart „X faktoriuje“ skambėjo dalyvių dievukų dainos. Pirmoji į sceną žengė Airidija. Mergina sulaukė pagyrų dėl dainos atlikimo ir choreografijos. „Jaučiausi, kaip MTV pasirodyme. Ateinate ir padarote taip, kad nebėra, ką pasakyti. Buvo tobula“, – sakė J.Arlauskaitė-Jazzu.

O štai antrieji pasirodę „Aquarium de Clara“ sulaukė kritikos – teisėjams ne itin patiko dainos pasirinkimas ir atlikimas. „Ši daina geriausiai skamba įraše, ją sudainuoti yra sunku“, – sakė J.Arlauskaitė-Jazzu.

„Esate ta komanda, kuri stebina. Šiandien stebuklas neįvyko. Gal dėl dainos pasirinkimo... Šokio dalis nebuvo tokia stipri. Reikėtų, kad šiame etape pasirodymas būtų tvirtesnis“, – sakė M.Mikutavičius.

„X faktorius“ / V.Domkutės / Fotodiena nuotr.

R.Guido iš teisėjų išgirdo pagyras – teisėjai tikino, kad reperis pasirodė puikiai ir demonstravo pasitikėjimą savimi. „Atrandi savo stilistiką, randi gerą energetinį pasiskirstymą“, – sakė S.Urbonavičius-Samas.

„X faktorius“ / V.Domkutės / Fotodiena nuotr.

Luka turėjo įtikinti savo mokytoją S.Urbonavičių-Samą, kad šis jai leistų sudainuoti Whitney Houston hitą. Ir vis dėlto pasirodo, kad stengdamasi išsikovoti šį kūrinį, ji neklydo. Po pasirodymo teisėjai plojo atsistoję... Tokio reginio nebuvo jau seniai!

„Tai – pats geriausias tavo pasirodymas, jis vertas superfinalo. Viskas buvo tobula“, – gyrė S.Prūsaitis.

„Noriu padėkoti tau už kantrybę ir atsidavimą. Esi savo vietoje, esi gimusi dainuoti“, – pagyras žėrė J.Arlauskaitė-Jazzu.

„X faktorius“ / V.Domkutės / Fotodiena nuotr.

Grupė „Mando“ pasirodė puikiai. Duetas vėl juda tinkama kryptimi! „Matėsi, kad ši daina jums labai brangi. Nuo pirmos laidos buvote aukštumoje, o po to buvo visaip. Šiandien suskambėjote tvirtai, be jūsų superfinalo neįsivaizduoju“, – sakė J.Arlauskaitė-Jazzu.

„Jei norite po projekto koncertuoti, turite turėti dainų, kurios išjudina publiką“, – sakė S.Urbonavičius-Samas.

„X faktorius“ / V.Domkutės / Fotodiena nuotr.

Įspūdingu dizainerio Egidijaus Rainio įvaizdžiu pasipuošusi Gabija atliko Australijos atlikėjos Sia hitą – publika ir teisėjai plojo atsistoję. Scenos profesionalai negalėjo pagyrų ir komplimentų. „Ši daina taip gerai išryškino tavo galimybes“, – sakė S.Urbonavičius-Samas.

„Tai buvo tokia begalinė jėga... Esi man kažkas antgamtiško. Tavo balsas, asmenybė yra paveikiausias dalykas. Esi man labai artima“, – kalbėjo J.Arlauskaitė-Jazzu.

„X faktorius“ / V.Domkutės / Fotodiena nuotr.

Merginų roko grupė „Bloom“ surengė tikrą šventę – teisėjai žėrė komplimentus. „Svarbiausia, kad už jus balsuotų“, – sakė J. Arlauskaitė-Jazzu. „Esate nuostabios. Vokalistė „kriokia“ tarsi gerklėje būtų kibiras vinių. Taip ir turi būti atliekama daina“, – sakė M.Mikutavičius.

Fotogalerija:

Šeštasis „X Faktoriaus“ finalas (24 nuotr.)
+18
Skaitykite daugiau