Su „Yva“ labdaros koncerte dainavusi Natalija Bunkė: „Aš pati kilusi iš nelabai pasiturinčios šeimos“

Grupė „Yva“ / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Penktadienį žinomi šalies muzikantai tradiciškai prisijungė prie kasmet organizuojamo labdaros telemaratono „Pasidalink“. Sostinės K29 centre vyko penktasis fondo „Maisto bankas“ ir LNK organizuojamas renginys, kuriame popscenos žvaigždės ragino nelikti abejingais ir artėjančių švenčių proga paaukoti skurstantiems.

Scenoje pasirodė ir grupė „Yva“. Dar prieš renginį jos lyderė Natalija Bunkė 15min pasakojo, kad renginys jai jau spėjo tapti gražia tradicija – čia ji dalyvauja jau ne pirmus metus. Pernai į sceną atlikėja žengė su seserimi Kristina Ivanova, yra koncertavusi su „Pop Ladies“ merginomis, taip pat dainavusi su Mia.

„Tokie koncertai – labai reikalingi. Smagu prisijungti prie labdaros renginių. Ir nors dažnai norisi padėti tyliai darant gerus darbus, kartais reikia apie tai kalbėti garsiai, kad kuo daugiau žmonių sužinotų, prisijungtų, padėtų“, – kalbėjo Natalija.

Grupė „Yva“ / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Pasak jos, emociškai tokie koncertai stipresni už kasdienius, esą visuomet smagu žinoti, jog savo dainavimu prisidedi prie gerų darbų.

„Yra šeimų, kurioms padedu ir asmeniškai, ir niekam apie tai daug nepasakoju. Pavyzdžiui, vienai daugiavaikei šeimai pernai prieš Kalėdas surengėme tokią popietę: nuvažiavom visi į kiną, apipirkom drabužiais, paskui nupirkome kalėdinę eglutę, nes jie jos tiesiog neturėjo. Kartais pradžiugini kitus ir pati, rodos, tampi laimingesnė“, – 15min pasakojo Natalija.

Grupė „Yva“ / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Ji pati sako puikiai žinanti jausmą, kai ko nors neturi ir negali leisti sau turėti. „Pati esu kilusi iš tikrai nelabai pasiturinčios šeimos, mes tiesiog daug dirbom.. Žinau, ką reiškia ko nors neturėti“, – prasitarė.

Užuojautos, paramos ir supratimo Natalija moko ir savo sūnų Kristupą. Penktadienio vakarą jis mamos pasirodymą stebėjo per televizoriaus ekraną. „Jis matys, kaip mama tą daro. Su sūnumi kalbamės apie tai, kad ne visi viską turi, kad reikia dalintis, kad reikia pagelbėti kitiems, jei tos pagalbos reikia“, – sakė ji.

Penktadienio koncerte Natalija į sceną žengė ir viena, vėliau kartu su „Yva“ atliko kelių dqainų popuri. Grupės narėms šis pasirodymas taip pat išskirtinis ir dėl dar vienos priežasties – čia jos pristatė savo naują sceninį įvaizdį, pasirodė naujais kostiumais. „Per vakarą sugalvojom su panom, kad būtent tokius kailius ir renkamės“, – kalbėjo baltu kostiumu pasipuošusi ir spalvingais kailiais prisidengusi Natalija.

Grupė „Yva“ / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Koncerte „Pasidalink“ skambėjo ir kitų žinomų šalies atlikėjų dainos. Čia pasirodymus surengė „Naktinės personos“, Birutė Dambrauskaitė, Violeta ir Vilius Tarasovai drauge su atgimusia „B‘Avarija“, „Rebelheart“, Rafailas Karpis ir Deivis, Sasha Song, Vilija Matačiūnaitė, „Lemon Joy“, Radžis ir kiti.

Aukoti nepasiturinčių maitinimui galima trumpuoju numeriu 1343 arba internetu maistobankas.lt.

Daugiau koncerto akimirkų – nuotraukų galeirjoje:

Žinomi šalies atlikėjai prisijungė prie labdaros telemaratono „Pasidalink“ (55 nuotr.)
+49
Skaitykite daugiau