Sugrįžimo į eterį progą „Rezidentų“ aktoriai kepė Padėkos dienos kalakutą

Renginio akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Renginio akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-11-26 15:11
AA

Ketvirtadienį perpiet Vilniuje pristatytas komiško lietuviško serialo „Rezidentai“ antrasis sezonas, kuris eteryje pasirodys jau lapkričio 30d. Serialo kūrybinė komanda susirinkusius svečius kvietė ne tik pamatyti pirmąją serialo seriją, bet ir vaišino pačių keptu, specialiu „Rezidentų“ Padėkos dienai skirtu kalakutu.

Prodiuserių kompanija „Videometra“ į kliniką sukvietė serialo kūrybinę komandą, žymius televizijos ir Lietuvos kino bei teatro aktorius, „Baltijos Amerikos klinikos“ vadovus bei žiniasklaidos atstovus ir suteikė išskirtinę progą pamatyti ir įvertinti pirmąją „Rezidentų“ tęsinio seriją.

„Šiame sezone bus du ryškūs pakitimai. Pirmasis – tai naujoji vyresnioji seselė Angelė, kurios vaidmenį nuo šiol kurs aktorė Inga Šalkauskaitė. Aš labai džiaugiuosi, kad šis pakitimas įvyko neskausmingai ir sklandžiai. O antrasis pakitimas – serialo eigoje vienas iš rezidentų pagal mainų programą išvyks į JAV, o vietoje jo pas mus atkeliaus kitas medikas“, – intrigavo serialo režisierius bei pagrindinio vaidmens atlikėjas R.Rudokas.

Renginio akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Susirinkusiųjų laukė ne tik pirmosios serijos peržiūra, bet ir dar viena maloni staigmena – serialo aktoriai vaišino gardžiu kalakutu, iškeptu specialiai Padėkos dienos proga.

„Kasmet mes turime tą pačią tradiciją – švęsti Padėkos dieną. Tą dieną mes dėkojame vieni kitiems už praėjusius metus, už nuveiktus darbus. Labai smagu, kad šiemet šią jautrią ir nuoširdžią šventę galėjome paminėti kartu su visa serialo kūrybine komanda“, – sakė „Baltijos Amerikos klinikos“ generalinė direktorė Inga Malinauskienė.

Serialo „Rezidentai“ pristatymas „Baltijos Amerikos klinikoje“ Vilniuje vyko neatsitiktinai – mat, jau antrus metus klinikos koridoriai ir palatos tampa tikra filmavimo aikštele. Ligoninės personalas juokauja, kad dabar jie turi net dvi medikų pamainas – tikruosius ir serialo aktorius.

Renginio akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Klinikos generalinė direktorė sako, kad nuolat klinikoje besisukinėjantys aktoriai ir visa kūrybinė komanda tik praskaidrina nuotaiką: „Serialo komanda į mūsų kasdienybę įneša daugiau humoro, linksmumo ir paįvairina mūsų klinikos kasdienybę. Mūsų tikslas yra priartinti pacientą prie medicinos, parodyti, kad ji nėra baisi, o serialas „Rezidentai“ kaip tik ir padeda tai atskleisti. Leidžia į mediciną pažvelgti per juoko prizmę.“

„Rezidentai“ žiūrovus nukelia į vieną ligoninę, kurios personalo gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis, kai čia atvyksta dirbti keturi ką tik studijas baigę medikai. Gydytojai, seselės, pacientai ir jų lankytojai – rezidentai į kurioziškas situacijas įtrauks visus.

Lietuviško komiško medicinos serialo „Rezidentai“ naujasis sezonas – jau nuo lapkričio 30d., pirmadieniais-ketvirtadieniais, 19.30 val., per TV3.

Serialo „Rezidentai“ komanda kepė kalakutą (29 nuotr.)
+23