Sugrįžta kelionės į Turkiją: ką būtina žinoti dėl COVID-19?

Turkija / Projekto partnerio nuotr.
Projekto partnerio turinys
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Kol vieni stengiasi prisijaukinti nepažintus Maldyvus, kiti svajoja apie atostogas pamėgtuose kurortuose. Nuo balandžio 1 d. atsiverianti kryptis – kelionių klasika tapusi Turkija: jos kurortuose „Novaturo“ lėktuvai iš Vilniaus leisis kasdien.

Tai reiškia, kad ši kryptis puikiai tiks tiek romantikos išsiilgusiai porai, norinčiai pasilepinti šiluma ilgąjį savaitgalį, tiek ilgesnių atostogų ieškančiai šeimai ar viena kryptimi bilietus perkantiems nuotykių ieškotojams.

Jūsų lauks:

  • Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus kiekvieną dieną
  • Vidutinė oro temperatūra pavasarį +21–25 laipsniai 
  • 13,5 val. per dieną šviečianti saulė
  • Net 3 skirtingi Turkijos regionai su įspūdinga gamta ir atrakcijomis
  • Pasirinkimas iš daugiau nei 250 viešbučių įvairaus tipo atostogoms
  • Lietuviškai kalbantis gidas jūsų kurorte
Turkija / Projekto partnerio nuotr.

Prieš kelionę į Turkiją

Saugios atostogos Turkijoje prasideda nuo draudimo. Rekomenduojame įsigyti Turkijos Vyriausybės siūlomą COVID-19 draudimą, kuris padengtų medicinines bei apgyvendinimo išlaidas. Vidutinė draudimo kaina – nuo 15 Eur asmeniui. Taip pat svarbu 72 val. prieš skrydį atlikti COVID-19 testą PGR metodu ir gauti neigiamą tyrimo rezultatą patvirtinantį sertifikatą. 

Keliaujant Turkijoje

Svarbiausias reikalavimas keliautojams – kaukių dėvėjimas viešose vietose ir saugaus atstumo laikymasis. Siekdama užtikrinti maksimalų turistų sveikatos saugumą, Turkijos Vyriausybė griežtai laikosi higienos ir saugumo protokolų. „Novaturo“ atstovai rūpinasi keliautojais visų atostogų metu – juos nukreipia, palydi, suteikia visą reikiamą informaciją lietuvių kalba.

Skrendant namo

Grįžtantiems iš Turkijos COVID-19 testą atostogų kurorte padės atlikti „Novaturo“ atstovai. Turkijoje yra net 135 vietos, kur atliekami COVID-19 testai, tarp jų – viešbučiai ir oro uostai. 

PASIŪLYMAS „ŽMONIŲ“ SKAITYTOJAMS 

Apsaugokite iš anksto suplanuotas atostogas su COVID-19 PAUZE! Su kodu „COVID PAUZĖ ŽMONĖMS“ gaukite išskirtinę 50 % nuolaidą atostogų apsaugai. Daugiau apie paslaugą ir sąlygas skaitykite www.novaturas.lt.

Skaitykite daugiau