Sugrįžusiuose „Lietuvos talentuose“ – teisėjų debiutas ir dalyvių ašaros

„Lietuvos talentai“  / Vido Černiausko nuotr.
„Lietuvos talentai“ / Vido Černiausko nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-01-22 23:41
AA

Į TV3 eterį sekmadienį sugrįžęs projektas „Lietuvos talentai“ nepaliko abejingų. Naujasis populiariojo šou sezonas startavo su nauja teisėjų ketveriuke.

Vieną iš teisėjų kėdžių užėmė Lietuvos ir Didžiosios Britanijos teatro ir operos režisierė Dalia Ibelhauptaitė, talentus taip pat vertino aktorė, muzikos ir teatro pedagogė Ilona Balsytė, laidų prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas bei garsiausias šalyje orų prognozuotojas Naglis Šulija. „Lietuvos talentų“ projektas yra scena, kur gimsta nauji talentai“, – tikina projekto teisėjai.

Į „Lietuvos talentų“ sceną plūdo žmonės su pačiais įvairiausiais pomėgiais. Vieniems iš jų demonstruotas talentas yra tik hobis, kitiems – gyvenimo prasmė. Visus juos vienija bendras tikslas – tapti pačiu geriausiu ir laimėti 10 tūkst. eurų. Tris arba keturis „taip“ iš teisėjų išgirdęs projekto dalyvis keliauja į kitą etapą. Didžiausias visų dalyvaujančių noras – auksinis mygtukas. Kiekvienas teisėjas turi teisę vieną kartą pasinaudoti šia privilegija. „Lietuvos talentų“ dalyvis išgirdęs šio mygtuko paspaudimą iš karto keliauja į tiesioginius projekto finalus.

Komisija / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Pirmasis šį sekmadienį į sceną žengė Donatas Končius. Vyro talentas išties neįprastas. Kaunietis sukuria apsakymus, kuriuose visi žodžiai prasideda ta pačia raide. Vaikino pasakotą istoriją sudarė 147 žodžiai iš A raidės. Netikėtą talentą pademonstravęs Donatas sulaukė keturių „taip“.

Antrieji į „Lietuvos talentų“ sceną žengė moksleivių šokių grupė „Dance Masters“. Nors S.Urbonavičius-Samas pasakė „ne“, Šiaulių kolektyvas į gimtąjį miestą išvyko su šypsenomis. „Man tikrai patiko“, – vaikų pasirodymą gyrė I.Balsytė.

Komisija / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

„Man patiko jūsų energija, noras papasakoti siužetą. Buvau nustebusi, kaip gerai jūs visi judate“, – pagyrų negailėjo „Vilnius City Opera“ įkūrėja Dalia Ibelhauptaitė. „Dance Masters“ gavo tris „taip“.

Apsaugos darbuotoju dirbančio Sauliaus Staliūno talentas – instrumentinė muzika iš lūpų arba kitaip „beatbox‘as“. „Retai kada jaučiuosi labai sena. Man pasirodė, kad visai nesuprantu šio žanro. Kai paėmėte armonikėlę, mano ausiai jau buvo nelabai“, – kritikos pažėrė D.Ibelhauptaitė. Vis dėlto Saulius pelnė keturis „taip“ ir pasirodys kitame etape.

„Lietuvos talentai“ neapsiėjo ir be keturkojų augintinių pasirodymų. Kinologijos studentė Gabrielė į projektą atvyko su šuniu Easy. „Man svarbiausia, kad šuo būtų laimingas“, – sako mergina. Šunų trenerės ir jos augintinio pasirodymas sužavėjo teisėjus – Easy pateko į kitą etapą.

Komisija / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Gintarė Muraulaitė „Lietuvos talentų“ teisėjus bandė sužavėti dainavimu. Deja, to padaryti merginai nepavyko – ji sulaukė dviejų „ne“.

Moksleivis Algirdas Vaičaitis scenoje grojo akordeonu. Tai vaikinas daro jau 11 metų! Kaip pats sako: „Pirmi penkeri metai – kančia, o paskui jau vienas malonumas!“

Po pasirodymo Algirdas džiaugėsi, kad jo neužgožė Martyno Levickio šlovė. Jau labai greitai vaikiną pamatysite kitame etape.

Komisija / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Saulė ir Glorija pasivadino „Crazy Kids“. Mergaitės pačios sugalvojo šokio kompoziciją. Deja, jų pasirodymas nesužavėjo trijų teisėjų – jos nepateko į kitą etapą.

Vienuolikmetė Milėja Stankevičiūtė – dantimis grojančio ir „Lietuvos talentus“ laimėjusio Miko sesuo. Mergaitė papirko teisėjus dainavimu – po jos pasirodymo Naglis ir Samas plojo atsistoję. Sulaukusi keturių „taip“ mergaitė apsipylė ašaromis. „Tiek daug visko... Nesusigaudau, kas vyksta. Taip apsidžiaugiau, pirmą kartą man tokia laimė“, – ašarodama kalbėjo Milėja.

Šokėjų duetas „Kubaritmo“ į Lietuvą atvyko iš saulėtosios Kubos Respublikos. Yamel Gonzalez Portales ir Marlon Valdes Sanchez – du vaikinai, kurių gyvenimo aistra yra šokiai. Vaikinai sužavėjo visus keturis teisėjus, įkaitino Lietuvos publiką ir pateko į kitą etapą.

Komisija / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Neabejotinai viena ryškiausių projekto dalyvių tapo Kauno rajone, Noreikiškių kaime gyvenanti Fausta Šukytė. Aštuonerių metų mergaitės talentu nesuabejojo nė vienas teisėjas. Aštuonerių metų Fausta groja būgnais jau daugiau nei ketverius metus. Faustai pabaigus groti publika ir teisėjai plojo atsistoję. „Tu esi nuostabiausia būgnininkė, kokią aš esu matęs gyvenime“, – sakė S. Urbonavičius-Samas.

Komisija / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Iš Veliuonos atvykęs Naglis Mačėnas dirba veterinaru, o laisvu metu gieda bažnyčios chore. Dažniausiai vyras repetuoja automobilyje. O jį palaiko keturi jo vaikai! „Dainuoju nuo mažens, turiu muzikinį išsilavinimą“, – scenoje kalbėjo Naglis. Vyras sužavėjo ir teisėjus, ir publiką nuoširdumu. „Jūsų balsas labai elegantiškas, melodingas“, – sakė D.Ibelhauptaitė. Naglį išvysime kitame etape.

Pirmoji šou „Lietuvos talentai“ laida (61 nuotr.)
+55