„Suitsupply“ naujausios kolekcijos pristatyme – linksmai nusiteikęs Jogaila Morkūnas ir stilingi svečiai

Žmonės.lt fotomontažas / Vyginto Skaraičio nuotr.
Žmonės.lt fotomontažas / Vyginto Skaraičio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-05-10 20:01
AA

Trečiadienio vakarą Vilniaus prekybos centre „Europa“, „Suitsupply“ parduotuvėje, buvo pristatyta naujausia stilingų vyriškų drabužių kolekcija. Į madai dedikuotą renginį rinkosi žinomi vyrai ir jų damos.

Surasti kostiumą, kuris tenkintų visus šiuolaikinio džentelmeno reikalavimus, tikrai nėra lengva, tačiau čia į pagalba ateina „Suitsupply“. Parduotuvėje gausu visko, ko gali reikėti vyrui, norinčiam atrodyti klasiškai.

„Suitsupply“ pristatė naujausią kolekciją/ 2017 m. gegužės 10 d. / Vyginto Skaraičio nuotr.

Gegužės 10-ąją buvo pristatyta naujausia Olandijos prekinio ženklo kolekcija. Į kokybiškus drabužius pasižvalgyti ir švarkų, kostiumų bei batų apžiūrėti atvyko žinomi šalies vyrai.

Jogaila Morkūnas šioje parduotuvėje lankėsi ne kartą, šį vakarą jis buvo puikios nuotaikos, kaip ir dizaineris Giedrius Paulauskas, kuris pademonstravo išlavintą skonį prie pilkšvo kostiumo priderindamas spalvotus batus.

Vyrus į pristatymą atlydėjo pasipuošusios damos. Ne vienai jų taip pat tenka lankytis šioje parduotuvėje, mat kartais tiesiog gera patarti mylimajam, kokį kostiumą šį kartą įsigyti.

Parduotuvės „Suitsupply“ naujausios kolekcijos pristatymas (42 nuotr.)
+36