Šukuosenos, kurios jus sendina. Kokiems eksperimentams geriau nesiryžti?

Mergina trumpais plaukais / „Fotolia“ nuotr.
Mergina trumpais plaukais / „Fotolia“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-08-30 12:00
AA

Kiekviena moteris trokšta atrodyti gerai. O plaukai, kaip sakoma, yra vienas pagrindinių atributų. Stiliaus ikona Iris Apfel yra pasakiusi: „Jeigu jūsų plaukai sutvarkyti tobulai ir avite gerus batus, gali išeiti vilkėdama bet ką.“ Prašauti pro šalį lengva – kai kurios šukuosenos gali jus sendinti. Patariame, ko reikėtų vengti.

Per ilgi plaukai

Stilistai sutinka, kad moterys gali nešioti ilgus plaukus, tačiau... iki tam tikro amžiaus.

Ilgi plaukai labai gražu, ypač jei jie sveiki, žvilgantys ir stori. Tačiau kartais ilgi plaukai gali sendinti. Stilistai sutinka, kad moterys gali nešioti ilgus plaukus, tačiau... iki tam tikro amžiaus. „Per ilgi plaukai vyresnio amžiaus moteris visada sendina“, – aiškina įžymybių stilistas Mitchas Stone‘as. – Aš nekalbu apie plaukus iki pečių.“ Pasak stilisto, kai jūsų plaukai siekia liemenį, tai gali atrodyti gana keistai. O jei jie ploni, nušiurę, atrodysite ne tik vyresnė, bet ir pavargusi. Štai, pavyzdžiui, Pamela Anderson kur kas jaunatviškiau atrodo su trumpų plaukų šukuosena nei su ilgomis garbanomis. Garbanos tik pabrėžia jos amžių: trumpi plaukai ją paverčia jaunatviška ir gaivia, o ilgi tik paryškina vystančios gėlelės įspūdį.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ženklai, rodantys, kad dar nesate pasiruošę santuokai

Pamela Anderson / „Scanpix“/„Sipa Press“ ir AFP nuotr.

Per trumpi plaukai

Yra ir atvirkštinis variantas – kai per trumpi plaukai sendina jaunas merginas ir moteris. Jei jūsų plaukai sveiki ir vešlūs, nebūtina jų nusikirpti trumpai. Niujorko salono „Garren New York“ stilistas Thomas Prianas akcentuoja, kad jei pasiryžote trumpų plaukų šukuosenai, ji turėtų būti būna šiek tiek pašiaušta, šelmiška – taip pridės jaunatviškumo. Atrodysite kur kas šiuolaikiškiau, be to, tokią šukuoseną bus lengviau kasdien prižiūrėti.

Visgi pažvelgus į Keirą Knightley ir Anne Hathaway, susidaro įspūdis, kad jos per anksti užsimanė tapti vyresnėmis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Grožio priemonės, kurių neturėtumėte naudoti kasdien

Aktorė Anne Hathaway / „Scanpix“ nuotr.
Keira Knightley / „Scanpix“ nuotr.

Netinkama spalva

Sakoma, kad tinkamiausia natūrali plaukų spalva. Tačiau moterys nori eksperimentuoti ir atrasti dar tobulesnį variantą. Visgi kai kada prašauna pro šalį. Tarkim, nusidažo per tamsiai. Tai iškart sendina. Jei jūsų šviesi oda, o plaukus dažote itin tamsiai, akivaizdžiai matysis plaukų išretėjimas. Dažyti geriausia dviem ar trim atspalviais šviesesne spalva. Ši nuotrauka taip pat įrodo, kad aktorė Keira Knightley ir Elisabeth Moss kur kas jauniau atrodo su šviesiais plaukais nei su tamsiais, kurie dar suteikia rūstumo bei šaltumo įspūdį.

Keira Knightley / „Scanpix“ nuotr.
Elisabeth Moss / „Scanpix“/ „Sipa Press“ nuotr.

Netinkamas ilgis pagal veido formą

Tinkamiausios šukuosenos galima ieškoti visą gyvenimą. Prieš eksperimentuodama, pasitarkite su savo kirpėja apie labiausiai jums tinkančią šukuoseną. Galbūt jums netinka kare stilius ar iškarpymas. Visada konsultuokitės su specialistu, kitaip rizikuojate atrodyti kur kas vyresnė, nei esate.

Standžios garbanos ir kuodai

Standūs dideli kuodai, sulipdytos, blizgančios tvirtos garbanos, nuo kurių išsilaisvinti neišeina net keletą dienų – tai tos šukuosenos, kurių turėtumėte vengti, jei galvojate apie savo tobulą šukuoseną ir tai, kad norite atrodyti jaunatviškai bei stilingai.

Kadangi visur pastaruoju metu vyrauja natūralumas, leiskite savo plaukams natūraliai gražiai blizgėti, sruogoms lengvai kristi. Paprašykite kirpėjos, kad šukuosena skleistų lengvumo ir natūralumo įspūdį. Tad itin dirbtinėms šukuosenoms tarkite tvirtą „ne“ ir stenkitės pabrėžti prigimtinį grožį. Kitu atveju galite sudaryti kur kas vyresnės moters įvaizdį. Beje, tai galioja ir kasdieniam, ir šventiniam įvaizdžiui.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kosmetinėje turi būti 4 priemonės, jei norite sveikų ir tvirtų plaukų

Blake Lively / „Scanpix“ nuotr.
C.Delevingne, L.Seydoux ir N.Portman / Vida Press nuotr.
Gwen Stefani šukuosena. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Per daug pūsti plaukai

Kai žvelgiate į devinto dešimtmečio merginų ir moterų nuotraukas, matote, kad tuo metu buvo madinga pakelti ir labiau papūsti plaukus. Tačiau dabar tokios šukuosenos gali net labai sendinti, tad geriau rinktis natūraliai krentančias garbanas. Štai, pavyzdžiui, Adriana Lima atgal sulygintais ir šiek tiek papūstai plaukais atrodo kur kas vyresnė, nei yra iš tikrųjų, ir, beje, tokia šukuosena priduoda rūstumo.

Aktorė January Jones / Vida Press nuotr.
Adriana Lima / Vida Press nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip išsirinkti plaukų dažų spalvą? Patarimai, kurie palengvins sprendimą

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!​​​​​​