Sukurti meistrams, pamilti klientų: inovacijų galia plaukų priežiūros įrankiuose

Inovacijų galia „Cloud Nine“ įrankiuose
Inovacijų galia „Cloud Nine“ įrankiuose
Šaltinis: Reklama
2022-03-23 14:37
AA

Prieš daugiau kaip dešimtmetį lankydamiesi ir dirbdami kultinės Niujorko mados savaitės užkulisiuose, lietuvių kūrybinė komanda ATWINS pastebėjo, kad rimčiausi ten dirbę stilistai rinkosi tik „Cloud Nine“ įrankius. Žinoma, buvo smalsu patiems juos išbandyti ir patirti, kodėl. O jau kartą pačiupinėjus ir išbandžius, grįžti prie visų kitų džiovintuvų ar garbanoklių nebesinorėjo.

„Natūraliai kilo noras turėti juos patiems. Dar daugiau: atvežti į Lietuvą ir supažindinti talentingus mūsų šalies meistrus bei klientus su visai kitos kokybės įrankiais, kuriais pelnome savo kasdieninę duoną“, – pradžią prisimena ATWINS komanda, kurie šiandien yra vieninteliai įgaliotieji prekės ženklo „Cloud Nine“ atstovai ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse, konsultuojantys tiek profesionalus, tiek savo plaukus mylinčius klientus internetinėje parduotuvėje ATWINS.lt.

Kuklūs, bet nepriekaištingi darbininkai

Po kukliu, bet stilingu korpusu slepiasi tai, kas kuria „Cloud Nine“  įrankių vertę ir išskirtinumą.

Pirmiausia tai įrankiai, sukurti profesionaliam naudojimui. Vadinasi, jie turi gerai tarnauti naudojami labai intensyviai, kasdien ir po daug kartų. Patvarumas, ergonomika ir ilgaamžiškumas yra privalomi profesionalaus įrankio atributai. 

Antra: „Cloud Nine“  nuo pat pradžių orientavosi į stilistus, nedarančius kompromisų kokybei. Jei ruošiamasi fotosesija – tai plaukai turi atrodyti nepriekaištingai, jei klientas ruošiamas proginiam renginiui – jis turi atrodyti nepriekaištingai, pagaliau, jei klientas atėjo procedūrai ir atsistojo iš stilisto kėdės – jis taip pat turi atrodyti nepriekaištingai. 

„Sakyčiau, kad „Cloud Nine“ yra išgrynintas funkcionalumas ir kokybė. Be jokių rinkodarinių blizgučių, egzotiškų, bet visai nereikalingų funkcijų ir kitų burtų, kurių griebiasi kitų analogų gamintojai. Iš pirmo žvilgsnio – tai tiesiog džiovintuvas, tiesiog tiesinimo žnyplės, tiesiog garbanoklis. Tačiau pakanka paimti juos į rankas ir išbandyti, kad akivaizdų kokybės ir gauto rezultato skirtumą pajustų bet kas – tiek labiausiai patyręs plaukų stilistas, tiek namuose plaukus besitvarkantis klientas“, – sako ATWINS kūrybinės komandos narys Andrius Mašauskas.

Inovacijų galia „Cloud Nine“ įrankiuose

Populiariausias – džiovintuvas

„Cloud Nine“ džiovintuvas tapo pačiu populiariausiu šio ženklo produktu Lietuvoje – naudojant geras plaukų formavimo priemones ir tikrai gerą šepetį, su juo galima išgauti daugybę efektų – nuo plaukų tiesinimo iki natūralių tekstūrų. Tad toks džiovintuvo populiarumas nestebina. 

„Ir patys klientai netrunka susigundyti „Cloud Nine“ džiovintuvu ar tiesinimo žnyplėmis, matydami, kaip jomis dirba jų meistras. Be to, visiems patinka rinktis daiktą, sukurtą dirbti 365 dienas per metus, aptarnaujant po 8 klientus salone. Tai reiškia, kad namuose toks įrankis tarnaus ilgus metus,“ – pastebi ATWINS narys Anatolijus Pajanok.

Šio džiovintuvo kaitinimo elementai yra praturtinti turmalinu ir vitaminais, o jo universalumą dar labiau padidina skirtingos ir tikslios kaitrumo parinktys, leidžiančios pritaikyti džiovinimo režimą pagal jūsų plaukus. Jau nekalbant apie subalansuotą įrankio svorį – net nereikia būti meistru, kad akimirksniu pajustum skirtumą ir nebenorėtum į rankas imti jokio kito įrankio. Pagaliau, galutinius taškus ant „i“ sudėlioja džiovinimo greitis ir rezultatas: išdžiovintų plaukų kokybė, lankstumas, jų tausojimas kalba patys už save. Verta išbandyti vien tam, kad pajustumėte, ką gali šiuolaikinės technologijos.

Inovacijų galia „Cloud Nine“ įrankiuose

Atraskite plaukų tiesinimą iš naujo

Tuo tarpu „Cloud Nine“ sukurtos tiesinimo žnyplės iš pagrindų keičia nusistovėjusį požiūrį į plaukų tiesinimą: jis gali būti ne tik paprastas, greitas, bet ir tausoti bei saugoti jūsų plaukus. Tam ypač padeda galimybė pasirinkti tiksliai tokį žnyplių kaitrumą, kokio reikia pagal jūsų plaukų struktūrą bei norimą rezultatą: „Cloud Nine“ žnyplės turi bene didžiausią temperatūrų diapazoną rinkoje – iš viso 7 padėtis, todėl galima nuo 75 laipsnių užkopti iki 225 laipsnių Celsijaus. Tai suteikia galimybę dirbti net ir su silpnais, jautriais plaukais, prie kurių su įprastais karštais įrankiais geriau net nesiliesti. 

Ne tik funkcionalumas, bet ir dėmesys svarbioms detalėms lemia plaukų tiesinimo žnyplių kokybę, ilgaamžiškumą ir visada gerą efektą.

Dažnai tiesintuvo plokštelės yra tiesiog apipurškiamos įvairiomis naudingomis medžiagomis, bet po kurio laiko ta užpurkšta plokštelė nusitrina ir poveikio nebelieka, tuo tarpu „Cloud Nine“ naudoja vientisas plokšteles iš mineralais praturtintos keramikos, kuri gaminama ypač aukštus kokybės standartus keliančioje Pietų Korėjoje.

Kiekviena plokštelė yra kepama 72 valandas specialiose krosnyse, pagal specialią technologiją. Tad nenuostabu, kad tokia žnyplių plokštelė turi neribotą – viso naudojimo laiko – garantiją, nes naudojant jos neįmanoma sugadinti, ji nesidėvi ir nedyla, net jei su įrankiu dirbama intensyviai ir kasdien.

Inovacijų galia „Cloud Nine“ įrankiuose

Vienas pagrindinių šios keramikos išskirtinumų – itin tolygus šilumos paskirstymas: pažvelgus į įprastą kaitinimo plokštelę per termovizorių, yra matomi temperatūros pasiskirstymo netolygumai – vienur šviečia labai karšti taškai, kitur – vėsesni. Tiesinant tokia plokštele plaukus, dalis jų gaus per daug karščio, kitiems šilumos gali nepakakti norimam efektui gauti.

„Cloud Nine“ šiuo požiūriu yra visiškai kitoks: karštis tolygiai pasiskirsto visos plokštelės plotyje, taip užtikrinant, kad įrankis veiks visus plaukus tolygiai ir efektyviai atliks darbą. Be to, ir karščio geram efektui išgauti prireiks mažiau – vadinasi, plaukai bus mažiau alinami. O kad tiesinimo metu įrankis išliktų tos pačios temperatūros, žnyplėse yra įdėtas žaibiškai į pokyčius reaguojantis mikroprocesorius – patentuota „miCOM“ technologija.

Remdamiesi savo kelių dešimtmečių patirtimi, ATWINS meistrai tvirtina, kad geras įrankis gerą meistrą padaro dar geresniu. O plaukus tausojančios technologijos padeda saugiai sukurti norimą efektą ir pelnyti aplinkinių komplimentus, nedarant žalos savo plaukams.

Inovacijų galia „Cloud Nine“ įrankiuose (6 nuotr.)