Sultys ir glotnučiai – visiems atvejams!

Sultys ir glotnučiai – visiems atvejams
Sultys ir glotnučiai – visiems atvejams
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
2015-04-10 13:58
AA

Kiekviena mama žino, kaip svarbu, kad vaikai valgytų sveikus, vitaminais ir maistingosiomis medžiagomis praturtintus produktus. Namuose, pusryčių ar pietų metu lengva kontroliuoti mūsų mažyliams pateikiamus patiekalus, tačiau ką jiems įduoti į išvyką arba ką supakuoti į mokyklą? Tai paprasta – visada galima rinktis sultis ir glotnučius, kurie gaminami iš vaisių ir daržovių, todėl yra puikus vitaminų šaltinis patogia forma.

Sutys ir glotnučiai – tai tikra vitaminų dozė patogia forma. Pagaminti iš sveikų, sunokusių, šviežių arba atšaldytų vaisių ir daržovių, jie puikiai pakeis vieną iš penkių daržovių ir vaisių porcijų per dieną. Vykstant į mokyklos iškylą, einant pasivaikščioti ar priešpiečiams – sultys ir glotnučiai idealiai tiks bet kokia proga! Dėl patogaus įpakavimo vaikams lengva jas vartoti, o supakuotas įsimesti tiesiai į kuprinę! Skonių įvairovė itin plati, todėl kiekvienas ras iš ko pasirinkti.

Mitybos specialistai rekomenduoja dažniau gerti sultis ir glotnučius, kurie gaminami iš natūralių vaisių ir daržovių.

Kamšteliu užsukama pakuotė ar pakelis su šiaudeliu – gerti sultis dar niekada nebuvo taip paprasta! Patogiai supakuoti glotnučiai neužima daug vietos, o jų vartojimui nereikia nei dubenėlio, nei šaukšto. Sultys ir glotnučiai – tai nepakeičiama kasdienės mitybos dalis.  Be to, jie neužima daug vietos ir visada yra puikaus skonio. 

Mitybos specialistai rekomenduoja dažniau gerti sultis ir glotnučius, kurie gaminami iš natūralių vaisių ir daržovių.