„Šuolį“ paliko Vita Jakutienė, lyderio pozicijos neužleidžia Juozas Erlickas

Indrė Kavaliauskaitė, Vita Jakutienė ir Mindaugas Stasiulis / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Indrė Kavaliauskaitė, Vita Jakutienė ir Mindaugas Stasiulis / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-02-22 19:11
AA

Sekmadienio vakarą TV3 žiūrovai žiūrėjo trečiąją šou „Šuolis“ laidą, kurios metu Lietuvos sporto universiteto baseine susikovė 11 dalyvių. Laidos pabaigoje paaiškėjo, kuriam iš jų buvo lemta pasitraukti iš kovos. Susumavus komisijos ir žiūrovų balsus paaiškėjo, kad mažiausiai simpatijų pelnė ir iš šou iškrito Vita Jakutienė, o lyderio pozicijų toliau neužleidžia Juozas Erlickas.

Trečioje laidoje savo šuolius į vandenį demonstravo šie dalyviai: aktorius Andrius Žiurauskas, humoristas Artūras Orlauskas, rašytojas Juozas Erlickas, profesionalus šokėjas Marius Gaižauskas, aerobikos pradininkė Joana Bartaškienė, reperis Sezzy, „Naujos pupytės“ narė Vita Jakutienė, tituluota gražuolė Elita Citovičiūtė, kikboksininkas Remigijus Morkevičius, modelis Jolanta Leonavičiūtė ir naujoji šou dalyvė – J.Erlicko dukra Radvilė Erlickaitė.

Žmonės.lt primena, kad praėjusioje laidoje iš „Šuolio“ pasitraukė Daina Bilevičiūtė. O šįsyk nesėkmę patyrė Vita Jakutienė - jai nepakako žiūrovų ir komisijos palaikymo, todėl teko pasitraukti iš šou. Daugiausia balsų trečiąkart iš eilės surinko Juozas Erlickas.

Dalyvius vertino 10 metų trenere dirbanti Lietuvos čempionatų prizininkė, Europos veteranų čempionatų dalyvė Aušra Jurevičienė, Lietuvos šuolių į vandenį nacionalinės rinktinės treneris, šios sporto šakos „tėvu“ vadinamas Kęstutis Autukas, kuris pats net 22 kartus tapo Lietuvos šuolių į vandenį nuo tramplino ir bokšto (10 metrų) čempionu, Lietuvos daugkartinis čempionas  ir treneris Ignas Barkauskas bei humoristas, laidų vedėjas Vitalijus Cololo.

Pirmoji savo šuolį nuo trijų metrų aukščio bokštelio televizijos žiūrovams parodė Joana Bartaškienė. Ji nuo bokštelio atsispyrė ne kojomis, o rankomis. A.Jurevičienė gyrė moterį už techniką ir davė jai 8,5 balo. K.Autukas džiaugėsi, kad J.Bartaškienė parodė triuką, bet paragino kitąkart šokti nuo aukščiau. Jai vertintojas davė 8 balus. I.Barkauskas irgi skyrė 8, o V.Cololo, pagyręs Joanos maudymosi kostiumėlį, irgi davė 8 balus.

Joana Bartaškienė / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Vėliau – Juozo Erlicko šuolis nuo 7,5 m aukščio bokšto. Prisistatydamas žiūrovams jis rėžė kalbą: „Atėjo metas paaiškinti, kodėl aš dalyvauju „Šuolyje“. Todėl, kad pastaruoju metu, kai namuose draudžiama smurtauti, man nebeaišku, ką ten iš viso veikti ir ko ten būti. Sėdėčiau prie televizoriaus dabar ir žiūrėčiau laidą „Šuolis“. Mano bendraamžiai sako, kad mums šokinėti jau nerimta. Manau, jie taip sako, nes nebeadekvačiai save suvokia. Mano amžiaus žmonės pasako, kad mes – senjorai. Prieini arčiau – nagi tikrai senjoras, dar arčiau – pensininkas ir tiek.“

Paaiškino ir kokį šuolį parodys: „Tai bus šuolis-įspėjimas. Kai ateis rusas, skriaus ne tik žmones, bet ir žvėrelius, paukštelius. Dabar jūs matysite, kaip kris priešo iš lizdo išstumta kregždutė. Kaip ji iš paskutiniųjų stengiasi išlaikyti tiesų kūnelį ir kaip jai tai sunku.“

K.Autukas Juozo kregždutę įvertino septynetu, mat jam užkliuvo kiek sulenktos jo kojos. Taip pat kalbėjo, o ir įvertino ir I.Barkauskas. V.Cololo davė daugiau – 7,5 balo, o A.Jurevičienė sakė, kad tai buvo griuvimas – davė 6,5 balo.

Joana Bartaškienė / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Radvilę Erlickaitę žiūrovams pristatė jos tėvas J.Erlickas. „Ji garsėja tuo, kad niekuo negarsėja“, – sakė jis, o vėliau paaiškino, kad Radvilė anei šoka, anei dainuoja, o ir nepolitikuoja. „Dabar tokių žmonių maža. Gal dėl to ją ir rodo?“ – retoriškai klausė J.Erlickas. Šou naujokė taip pat šoko nuo 7,5 m aukščio bokšto – į vandenį nėrė stačia galva.

V.Cololo naujokei skyrė 7 balus, K.Autukas pasigedo merginoje tikslumo, todėl davė 6,5 balo, I.Barkauskas gyrė už drąsą ir įvertino taip pat, o A.Jurevičienė irgi davė 6,5 balo.

Joana Bartaškienė / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Remigijus Morkevičius irgi nusprendė šokti nuo 7,5 m aukščio bokšto. Jis atliko salto, tačiau nusileido nepavyzdingai – išgąsdino žiūrovus. Tačiau viskas baigėsi sėkmingai. A.Jurevičienė džiaugėsi, kad sportininkas išdrįso šokti nuo taip aukštai, ir davė 6,5 balo. V.Cololo skyrė tiek pat. Lygiai 6 balus skyrė K.Autukas, o I.Barkauskas – 6,5 balo.

Joana Bartaškienė / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Vita Jakutienė ir vėl žiūrovams prisistatė su „Naujomis Pupytėmis“ – atliko ispanišką dainą. Atlikėja nusprendė šokti nuo 7,5 m aukščio bokštelio. Ji į vandenį taip pat nėrė stačia galva. V.Cololo jai skyrė 6 balus. A.Jurevičienė pagyrė Vitą už drąsą ir sutelktas jėgas, bet pasigedo technikos – skyrė šešetą. I.Barkauskas pagrasino bizūnu ir irgi davė šešetą, K.Autukas pritarė.

Joana Bartaškienė / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Toliau – Andrius Žiurauskas, kuris šoko nuo 3 m aukščio tramplino. Jis šoko atbulas, bandė daryti salto, tačiau nusileido nesėkmingai. V.Cololo kolegai davė 5 balus, I.Barkauskas – tik 4,5 balo, A.Jurevičienė sakė, kad pritrūko žodžių, bet ragino vertinti Andrių už apsukrumą. Ji skyrė aktoriui 5,5, balo. K.Autukas sakė, kad A.Žiurauskas pasiryžo labai drąsiam šuoliui, tačiau nepavyko, užtat davė 4,5 balo.

Joana Bartaškienė / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Jolanta Leonavičiūtė nusprendė šokti nuo 3 m aukščio tramplino. Šoko nugara, atliko salto. Anot K.Autuko, šuolio būta labai sudėtingo ir įspūdingo, skyrė 7,5 balo. V.Cololo davė septynetą, I.Barkauskas irgi. A.Jurevičienė pagyrė merginos techniką ir davė 6,5 balo.

Joana Bartaškienė / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Marius Gaižauskas reportažo metu pasakojo, kaip vėlai pradėjo treniruotis, tačiau panašu, kad pasiruošti laidai suspėjo: šoko nuo 7,5 m aukščio bokšto. Pasirodymą skyrė broliui, kuris švenčia gimtadienį. Šokdamas nuo maksimalaus aukščio jis atliko salto. V.Cololo liko sužavėtas ir negailėjo pagyrų, o skyrė 9 balus. I.Barkauskas davė 8,5 balo. A.Jurevičienė įžvelgė progresą, bet siūlė dar padirbėti: davė 7,5 balo. K.Autukas sakė, kad tai – vienas geriausių pasirodymų ir davė 8,5 balo.

Joana Bartaškienė / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Sezzy pasekė kitų pavyzdžiu ir šoko nuo 7,5 m aukščio bokštelio. Jis irgi šoko nugara, atliko salto. V.Cololo sakė, kad tai – geriausias pasirodymas, ir davė 9,5 balo. I.Barkauskas irgi labai gyrė ir davė 9 balus, A.Jurevičienė atkreipė dėmesį į klaidą – Sezzy pasisuko į kamerą, o ne buvo tiesus. Todėl ji skyrė 8,5 balo. K.Autukas įvertino atlikėjo pastangas ir davė 9 balus.

Joana Bartaškienė / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Elita Citovičiūtė pasiryžo dideliam iššūkiui: šoko nuo 7,5 m aukščio bokštelio. Šuolio metu ji atliko salto, tačiau nusileido nevisiškai sėkmingai. V.Cololo jai skyrė 6,5 balo, I.Barkauskas sakė matęs merginos jaudulį – galbūt jis koją ir pakišo? Jis irgi skyrė 6,5 balo. A.Jurevičienė linkėjo merginai sėkmės ir taip pat davė 6,5 balo, K.Autukas skyrė geriausią balą – 7,5. 

Joana Bartaškienė / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Artūras Orlauskas pasirodė paskutinis. Jis nusprendė šokti nuo 3 m aukščio tramplino, atliko pasisukimą. K.Autukas įvertino humoristo pastangas ir skyrė 7,5 balo. V.Cololo davė 8,5 balo, I.Barkauskas sakė, kad šuolio būta nelengvo, o pavyko gerai – davė aštuonis. A.Jurevičienė įvertino 8,5 balo.