„Šuolyje“ debiutavusi Radvilė Erlickaitė sekė tėvo pėdomis: šoko iš 7,5 m aukščio

Indrė Kavaliauskaitė, Radvilė Erlickaitė ir Mindaugas Stasiulis / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Indrė Kavaliauskaitė, Radvilė Erlickaitė ir Mindaugas Stasiulis / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-02-22 20:26
AA

Sekmadienio vakarą TV3 rodė trečiąją šou „Šuolis“ laidą, kurioje yra permainų. Praėjusią savaitę iš šou pasitraukusią Dainą Bilevičiūtę pakeitė šou naujokė, lyderio Juozo Erlicko dukra Radvilė Erlickaitė.

Radvilė Erlickaitė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Iš viso šioje laidoje savo šuolius demonstravo 11 dalyvių, vienam iš jų buvo lemta pasitraukti iš šou. R.Erlickaitę žiūrovams pristatė jos tėvas J.Erlickas. „Ji garsėja tuo, kad niekuo negarsėja“, – sakė jis, o vėliau paaiškino, kad Radvilė anei šoka, anei dainuoja, o ir nepolitikuoja. „Dabar tokių žmonių maža. Gal dėl to ją ir rodo?“ – retoriškai klausė J.Erlickas. 

Trečiosios „Šuolio“ laidos akimirkos (228 nuotr.)
+222

Pati R.Erlickaitė dar prieš debiutą laidoje sakė nesitikinti žiūrovų palaikymo, o prieš šuolį rodytame reportaže tikino, kad šokinėti į vandenį jai nebaisu – daug baisiau yra manų košė su razinomis.

Debiutinio R.Erlickaitės šuolio būta efektingo: ji pasirinko maksimalų 7,5 m aukštį, į vandenį nuo bokšto paniro stačia galva. Tokį patį šuolį prieš pat jos pasirodymą rodė ir tėvas, Juozas Erlickas.

V.Cololo naujokei skyrė 7 balus, K.Autukas pasigedo tikslumo, todėl davė 6,5 balo, I.Barkauskas gyrė už drąsą ir įvertino taip pat, o A.Jurevičienė irgi davė 6,5 balo.

Radvilė Erlickaitė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.