„Supermiesto“ finalo akibrokštas: Plungės kapitonas Mantas Stonkus pavėlavo į transliaciją

Indrė Stonkuvienė ir Mantas Stomkus / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Indrė Stonkuvienė ir Mantas Stomkus / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-04-26 19:37
AA

Sekmadienio vakarą LNK televizija tiesiogiai transliavo žiūrovų pamėgto šou „Lietuvos supermiestas“ finalą, kuriame nutiko akibrokštas. Plungės miesto kapitonas Mantas Stonkus į transliaciją vėlavo kiek daugiau nei pusantros valandos, jį tiesioginiame eteryje pakeitė žmona Indrė.

 

Apie šou „Lietuvos supermiestas“ finalą skaitykite čia. Jame susirungė du Lietuvos miestai – Giedriaus Savicko vadovaujama Klaipėda ir Manto Stonkaus į priekį atvesta Plungė. 

Tiesa, anaiptol ne viskas tiesioginio eterio metu ėjosi sklandžiai: štai beveik pusę transliacijos už Plungę kovėsi ne M.Stonkus, o jo žmona Indrė Stonkuvienė – aktorius į finalą pavėlavo kiek daugiau nei pusantros valandos. 

Šou „Lietuvos supermiestas“ finale aršiai susikovė Plungė ir Klaipėda (112 nuotr.)
+106

Atvykti į televiziją laiku M.Stonkui sutrukdė darbais perpildytas tvarkaraštis – jis sekmadienio vakarą viešėjo Utenoje, kur vaidino spektaklyje „Darius ir Girėnas“. 

Visgi spektakliui pasibaigus M.Stonkus tučtuojau grįžo į Vilnių ir televizijos studijoje stojo greta žmonos Indrės – dėl geriausių rezultatų toliau jiedu kovojo kartu. 

Finalo akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.