Supermodelio Kate Moss dukra Lila Grace seka mamos pėdomis: ekspertai pranašauja didžiulę sėkmę

 Kate Moss su dukra Lila Grace  / Socialinių tinklų nuotr.
Kate Moss su dukra Lila Grace / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2018-11-18 17:22
AA

Supermodelio Kate Moss (44) dukra Lila Grace Moss Hack (16) pasirengusi sekti motinos pėdomis ir atkartoti jos sėkmės kelią: mergina tapo „Marc Jacobs Beauty“ – grožio linijos – veidu, o ekspertai sako, kad pirmąjį milijoną uždirbs dar nesulaukusi aštuoniolikos.

Tai reiškia, kad jaunoji podiumų princesė Kaia Gerber (17) įgyja konkurentę, už kurios irgi stovi mados pasaulyje garsi motina. Tiesa, Kate Moss atėjo į jį supermodelių eros pabaigoje, o Cindy Crawford (52) – kuo tikriausias jos auksinių dienų įsikūnijimas, bet iš esmės jų abiejų žodis ir įtaka reiškia daug.

Kaip ir Cindy bei jos vyras Randy Gerberis, Kate ir žurnalų leidėjas Jeffersonas Hackas (48) saugojo savo vienintelę atžalą nuo viešumo. Ir tik prieš kelerius metų ji žengė pirmuosius atsargius žingsnius mados pasaulyje – trylikos kartu su mama papuošė italų „Vogue“ viršelį. Jas fotografavo garsus fotografas ir buvęs Kate širdies draugas Mario Sorrenti. Paskui Lila pasirašė sutartį su motinos modelių agentūra „The Kate Moss Agency“, kuriai priklauso ir dabar.

Kate Moss su dukra Lila Grace / „Vida Press“ ir „Vogue“/Mario Sorrenti nuotr.

Moss pavardė madoje reiškia daug (nors, sakykim, ji ne itin padėjo Kate jaunesniajai seseriai Lottie (20); pradžioje jai sekėsi neblogai, tačiau vis dėlto mergina stokojo modelio duomenų, o intrigos vien garsia pavarde ilgai neišlaikysi). Taigi nenuostabu, kad Lila irgi linkusi prisistatyti mamos, o ne tėčio pavarde.

Kate ir Jeffas pradėjo susitikinėti 2001 metais, romano įkarštyje – 2002-aisiais – gimė Lila Grace (tėvas dalyvavo gimdyme!), o dar po poros metų pora išsiskyrė, tačiau išsaugojo draugiškus ryšius. Jeffas padėjo Kate sunkiosiomis dienomis, kai ji turėjo problemų dėl narkotikų, nespaudė buvusios draugės ir nemėgino manipuliuoti bendra atžala. Lila irgi nuolatos matėsi su tėčiu.

Mergaitė puikiai sutarė su patėviu muzikantu Jamie Hince’u (50), už kurio mama ištekėjo 2011 metais, ir buvo tose vestuvėse pamergė. Beje, kad ir kokių problemų dėl kvaišalų ir vyrų kada kilo Kate, ji – pačios žodžiais – visada buvo griežta mama – gal net griežtesnė už daugelį tėvų!

Pasak mados industrijos ekspertų, dukters žingsnis ant podiumo gali suteikti naują postūmį ir mamos karjerai – juk Lilos karta neprisimena Kate šlovės dienų. Garsios, efektingos mamos ir jaunutės, sėkmės lydimos dukters duetas reklamoje – itin patrauklaus derinys prekių ženklams. O, kaip sakoma, sėkmė ir pinigai traukia sėkmę ir pinigus – vyresniosios Moss turtas šiandien ir taip vertinamas 70 milijonų eurų, ji – vienas turtingiausių modelių.

Kate Moss / Reklaminės kampanijo nuotr.

Laikui bėgant Lila gali uždirbti ne mažiau nei mama, o gal net ir daugiau – socialiniai tinklai atveria tokių galimybių, kurių nebuvo Kate laikais. Mokamas socialinių tinklų turinys sudaro didelę pramogų ir mados pasaulio žvaigždžių pajamų dalį, nors jaunoji Lila kol kas šios galimybės neišnaudoja: paskyrą instagrame ji susikūrė tik neseniai ir spalio pradžioje čia tebuvo trys nuotraukos – dvi iš „Marc Jacobs Beauty“ reklamos kampanijos ir „AnOther“ žurnalo, priklausančio Lilos tėvo bendrovei „Dazzled“, viršelio fotografija.

Turėdama tokį tvirtą užnugarį Lila gali nesileisti spaudžiama nei agentų, nei fotografų, nei mados namų rinkodarininkų. Į mados pasaulį ji ateina ne kaip niekam nežinoma naivi debiutantė, o kaip mergina, kone priklausanti jam pagal gimimo teisę.

Kitas svarbus veiksnys – garsenybių vaikai šiandien itin populiarūs ant podiumo ir prieš kameras. Hailey Baldwin, Paris Jackson, Lily Rose Depp, Kaia Gerber, Lilly Collins – tik keli nauji seni vardai, garantuojantys pelną ir publikos dėmesį. Vadinasi – ir atrankos direktorių troškimą pasirašyti sutartis būtent su jais. Žinoma, pavardė – tik dalis sėkmės, paskui jau turi prabilti talentas, tačiau – kaip sakoma – pirmas įspūdis lemia jei ir ne viską, tai nemažai.

O grįžtant prie mūsų herojės – jai pasisekė kad ir dėl to, jog garsioji mama, neturinti iliuzijų dėl mados pasaulio, kuriame pati atsidūrė keturiolikos, saugojo jos vaikystę. Tai reiškia, kad Lilos atvaizdai pasirodydavo spaudoje, bet nenusibodo publikai ir ji vis dar yra įdomi. O tai prideda papildomų taškų galimų darbdavių akyse. Kitas dalykas, ar ji pati panorės išnaudoti tas galimybes?