Supermodelis Gigi Hadid ir atlikėjas Zaynas Malikas tapo tėvais

Gigi Hadid ir Zaynas Malikas / Vida Press nuotr.
Gigi Hadid ir Zaynas Malikas / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-09-24 09:36
AA

Gigi Hadid (25) ir Zaynas Malikas (27) tapo tėvais, praneša „People“. Buvusiam grupės „One Direction“ nariui ir manekenei gimė mergaitė.

Žiniomis apie jų šeimą aplankiusį džiaugsmą pora pasidalijo trečiadienį socialiniuose tinkluose. Pirmasis gerbėjams dukrą pristatė Zaynas Malikas. 
 
„Mūsų mažylė jau čia. Ji – sveika ir gražutė“, – socialiniame tinkle „Twitter“ rašė Z.Malikas. Vyras pridėjo, kad sunku apsakyti žodžiais, koks laimingas jis šiuo metu jaučiasi.
„Meilė, kurią šiam mažam žmogui jaučiu – sunkiai suvokiama. Esu be galo dėkingas už galimybę ją pažinti, vadinti savo ir džiaugiuosi gyvenimu, kuris mūsų abiejų laukia“, – rašė jis.
 
Vėliau apie mergaitę prabilo ir supermodelis Gigi. Mados pasaulio žvaigždė patikslino, kad pirmagimė pasaulį išvydo praėjusį savaitgalį.
 
Primename, jog G.Hadid ir Z.Malikas šiltus jausmus vienas kitam puoselėja nuo 2015-ųjų. Tiesa, poros santykiai buvo audringi – jie tai išsiskirdavo, tai vėl grįždavo vienas pas kitą. Gigi yra nusifilmavusi ne viename šio atlikėjo vaizdo klipe.
 
Pati G.Hadid savo nėštumą ilgai slėpė ir iki paskutinės akimirkos nenorėjo atskleisti vaikelio lyties ar kitų asmeninių jos gyvenimo detalių, susijusių su laukimu.