Supermodelis Heidi Klum su Tomu Kaulitzu prabangioje jachtoje atšoko vestuves

Modelio Heidi Klum ir Tomo Kaulitzo vestuvės Italijoje/Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Heidi Klum (46) ir jos išrinktasis, grupės „Tokio Hotel“ gitaristas Tomas Kaulitzas (29) atšoko prabangias vestuves Italijoje.

Pora surengė didžiulę šventę sau ir artimiesiems. Vestuvės vyko Kaprio saloje Italijoje. Heidi puotai pasirinko didžiulę jachtą, pavadinimu „Christina O“. Tai – viena brangiausių jachtų pasaulyje. 

Tomas ir Heidi susižadėjo per praėjusias Kalėdas. Oficialiai lemtinguosius „taip“ jie ištarė praėjusį vasarį Beverli Hilse. Beliko tik surengti puotą artimiesiems ir draugams. 

Modelio Heidi Klum ir Tomo Kaulitzo vestuvės Italijoje/Vida Press nuotr.

Apie sužadėtuves iškart po Kalėdų pranešė pati žavioji vokietė, pasidalydama instagrame džiugia naujiena, kad „Tokio Hotel“ gitaristas jai pasipiršo. Buvo praėję septyni mėnesiai nuo jų draugystės pradžios – pirmąkart kaip pora jiedu pasirodė 2018 metų gegužę ir nuo to laiko nesiskyrė. O vidurvasarį interviu leidiniui „People“ Klum negailėjo gerų žodžių 17 metų jaunesniam mylimajam. „Jis – be galo geras, mielas, rūpestingas, mylintis žmogus. Neprisimenu, kada buvau tokia laiminga. Galbūt todėl, kad jis – vokietis, mes suprantame vienas kitą be žodžių“, – emocingai aiškino ji.

Modelio Heidi Klum ir Tomo Kaulitzo vestuvės Italijoje/Vida Press nuotr.

Tomas buvo pristatytas ir keturiems Klum vaikams – Leni, Henry, Johanui ir Lou. Su jaunėle jis, beje, itin gerai sutaria. 

Heidi tai jau trečiosios vedybos, o T. Kaulitzui – antrosios. Heidi buvo ištekėjusi už stilisto Rico Pipino ir dainininko Sealo. Tomo praeityje – nutrūkusi santuoka su filipiniete Ria Sommerfeld: nors jiedu negyveno kartu nuo 2015-ųjų, oficialiai išsiskyrė tik pernai, jau po pažinties su Heidi. 

Modelio Heidi Klum ir Tomo Kaulitzo vestuvės Italijoje (14 nuotr.)
+8
Skaitykite daugiau