Supermodelis Heidi Klum sukūrė drabužių kolekciją prekybos tinklui „Lidl“

Heidi Klum / Organizatorių nuotr.
Heidi Klum / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-06-06 11:44
AA

Supermodelis Heidi Klum ir prekybos tinklas „Lidl“ drauge siekia, kad aukščiausios kokybės mada taptų prieinama kiekvienam: pasitelkęs naująją mados kampaniją prekybos tinklas kelia savo tekstilės gaminių asortimentą į kitą lygmenį ir siūlo rinktis iš madingų tendencijų įvairovės.

Ne paslaptis, jog Heidi Klum – aistringa mados mėgėja, dizainerė bei įtakinga tendencijų formuotoja. O dabar Heidi Klum sukūrė „Lidl“ skirtą autorinę drabužių kolekciją, kuri atskleidžia jos asmeninį stilių. Parduotuvėse Heidi Klum kurti drabužiai atsiras metų pabaigoje.

„Tikiuosi, kad žmonėms patiks ši kolekcija. Ši partnerystė man suteikė neįsivaizduojamai daug džiaugsmo. Mada turi būti smagi ir kiekvienas turi turėti galimybę leisti sau šį malonumą“, – įsitikinusi Heidi Klum.

Tęstinumo naujai mados kampanijai suteiks „Lidl Fashion Week“. Tai ilgalaikis projektas, kurio pagrindu prekybos tinklas pristatys savo globalų madingos aprangos asortimentą. Mados savaitė kelis kartus per metus bus rengiama visose „Lidl“ parduotuvėse bei elektroninės prekybos platformose. Būtent šių išskirtinių savaičių laikotarpiu mažmeninės prekybos tinklas pristatys savo mados kolekcijas. Projektą pradeda Heidi Klum.