Susigraudinęs Ąžuolas Misiukevičius atvėrė širdį: „Žmonės nejaučia saiko ir ribų“

Ąžuolas Misiukevičius / Asmeninio albumo nuotr. ir stopkadras
Ąžuolas Misiukevičius / Asmeninio albumo nuotr. ir stopkadras
Šaltinis: Žmonės
A
A

Plaukų stilistas, verslininkas ir nuomonės formuotojas Ąžuolas Misiukevičius savo sekėjus žavi atvirumu ir laisvės pojūčiu. Vis dėlto, deja, jis sulaukia ne tik pagyrų, bet ir įžeidžiančių replikų. Dabar jautriai šia tema prabilęs Ąžuolas atskleidė, kaip į tai reaguoja.

Širdį dėl gaunamų įžeidžiančių replikų Ąžuolas Misiukevičius išliejo savo instagramo paskyroje, įrašais sutiko pasidalyti ir su portalo Žmonės.lt skaitytojais. Vaikinas neslepė – kai kurie komentarai išties žeidžia.

„Man, žinokit, kartais irgi būna liūdna. Liūdna dėl tam tikrų komentarų“, – dalijosi Ąžuolas.

Jis pateikė ir vieno iš tokių komentarų pavyzdį: „Kokį išsigimėlį užaugino mama.“

Ąžuolas Misiukevičius
Ąžuolas Misiukevičius / Stopkadras

„Man labiausiai liūdna, kai taip rašo moterys, – liūdesio neslėpė Ą.Misiukevičius. – O mano mama tikrai dėl manęs kovojo, kai gimiau trimis mėnesiais anksčiau, ir apskritai davė visko, kas geriausia. Aš taip ja didžiuojuosi.“

„Ir mane kartais apima toks liūdesys, kad taip rašinėja ir dergiasi tokiais žodžiais. Kartais pagalvoju – žmonės neturi saiko ir nejaučia ribų. Jie kartais pasako labai daug, nesuvokdami, kad gali įskaudinti labai stipriai“, – pridūrė Ąžuolas.

Vaikinas teigė pastebėjęs, „kad žmonėms baisiai nepatinka, kai tu esi laisvas“.

„Nes na kaip taip gali sau leisti, kaip tu gali taip neslėpti emocijų ir reikštis?

Aš galiu pasakyti vieną – man buvimas savimi galbūt kainuoja, bet aš kitaip gyventi ir negaliu. Buvimas savimi man yra geriausias dalykas, nutikęs mano gyvenime. Esu labai dėkingas savo tėvams, kad mane užaugino kaip asmenybę, ir priima mane tokį, koks aš esu. Ir kalbu ne apie orientaciją – pirmiausia kalbu apie laisvę būti savimi.

Tai yra – kaip tu nori, taip ir gyveni, kaip tau atrodo geriausia. Bet liūdna, kad žmonės kartais neturi ribų. Ir aš pasakysiu, kad vis tiek reikia gyventi taip, kaip tu nori, būti savimi“, – savo mintis instagrame dėstė Ąžuolas Misiukevičius.

Kur pranešti ir ieškoti pagalbos
Jei reikia skubios pagalbos
Skambinkite pagalbos telefonu 112
Jei esate savižudybės krizėje, arba ieškote pagalbos kitam
Jei patyrėte smurtą
Jei reikalinga emocinė (psichologinė) pagalba telefonu, arba internetu
Jei esi vaikas ir tau reikalinga pagalba
Jei reikia pagalbos vaiko teisių klausimais
Skambinkite pagalbos telefonu 8 800 10 800 arba rašykite žinutę Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos pokalbių laukelyje „Pasikalbėkime“. Pranešti apie pažeidimą galima vaiko teisių apsaugos skyriuose, užpildant formą Tarnybos interneto svetainėje, arba skambinti telefonu 112.