Susitiko grupės „Delfinai“ nariai Stano ir Sweetas: „Nesimatėme 10 metų“

Grupė „Delfinai“ tada ir dabar / Irmanto Gelūno ir asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Grupę „Delfinai“ prisimena dauguma Lietuvos melomanų. Susikūrusi prieš daugiau nei du dešimtmečius ji buvo viena žymiausių šalyje. Grupės nariai Stanislavas Stavickis-Stano ir Andrius Paulavičius-Sweetas maudėsi šlovės spinduliuose, o debiutinis albumas „Svajonės“ buvo šluojamas iš muzikos praduotuvių lentynų.

Praėjo nemažai laiko nuo to momento, kai grupė „Delfinai“ išgyveno auksinį metą, vėliau muzikantai pasuko skirtingais keliais, koncertai baigėsi. Gerbėjams liko įrašai ir aibė nuostabių prisiminimų.
 
Nors su kolega Sweetu Stano nesimatė gerą dešimtmetį, vos pasitaikius progai – su džiaugsmu susitiko. Įspūdžiais žinomas atlikėjas pasidalijo ir su portalu Žmonės.lt.
 
„Su kolega nesimatėme jau dešimtmetį, tai nutiko todėl, kad jis paprasčiausiai ilgą laiką gyveno užsienyje, Airijoje. Su Sweetu kartu įkūrėme grupę Delfinai“, – pasakojo Stano.
 
Stano ir Sweetas tada ir dabar / Asmeninio albumo nuotr.
Pasiteiravus, ką susitikęs su senu pažįstamu Stano veikė, šis buvo atviras – aptarti tikrai buvo ką.
 
„Tiesiog daug kalbėjome apie pasikeitimus gyvenime, nes tuo metu, kai paskutinį kartą buvome susitikę, net vaikų neturėjau. Šnekučiavomės apie ateities planus, tačiau galiu patikinti, jog jokių bendrų kūrinių juose nėra“, – juokėsi atlikėjas bei muzikos prodiuseris.
 
Stanislavas Stavickis-Stano / J.Stecevičiaus / LRT nuotr.
Žmonės.lt primena, kad grupė „Delfinai“ 2000-aisiais debiutavo su hitu „Svajonės“, pavergusiu gerbėjų širdis. Vėliau, 2001-aisiais pasirodė debiutinis albumas tokiu pačiu pavadinimu. Šis albumas tapo vienas perkamiausių Lietuvoje. 
 
Anksčiau Stano yra pasakojęs, kad nei slapyvardis „Stano“, nei grupės „Delfinai“ pavadinimas jam niekada nepatiko. Tiesa, tai buvo ne Stano, o tuo metu vienos populiariausių Lietuvoje leidybinės kompanijos „Koja“ direktoriaus idėjos.
Skaitykite daugiau