Jei susitraukė vilnonis megztinis, išbandykite šį paprastą metodą

Giovanna Battaglia / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Po skalbimo susitraukę drabužiai – kiekvienam pažįstamas galvos skausmas. Vis dėlto nebūtina atiduoti savo mėgstamiausio kašmyrinio megztinio šešiametei dukterėčiai. Drabužį dar galima išgelbėti.

Susitraukusiems vilnoniams drabužiams, medvilninėms palaidinėms ir džinsams galite grąžinti ankstesnę formą su paprasčiausiu plaukų kondicionieriumi.

  1. Į dubenį drungno vandens įpilkite vaikiško šampūno arba plaukų kondicionieriaus (turėtų pakakti maždaug valgomojo šaukšto produkto). Jei bandote išgelbėti vilnonį megztinį, kondicionieriaus prireiks gerokai daugiau – maždaug trečdalio stiklinės.
  2. Įdėkite į dubenį drabužį ir palikite jį dešimčiai minučių. Po to jo jokiais būdais neišskalaukite, tik nugręžkite vandenį.
  3. Ant grindų arba kito lygaus paviršiaus patieskite rankšluostį, o ant jo padėkite megztinį. Vyniokite rankšluostį su megztiniu, kad šis sugertų vandenį iš drabužio. Rankšluostis turi būti šlapias, bet ne permirkęs.
  4. Ant lygaus paviršiaus patieskite naują sausą rankšluostį. Ant jo padėkite megztinį, jį šiek tiek pratampykite. Nebejudinkite megztinio tol, kol jis išdžius.

Vaizdo pamoką, kaip ištampyti susitraukusius drabužius, žiūrėkite čia.

Skaitykite daugiau