Susitraukė vilnonis megztinis? Yra paprastas būdas sugrąžinti jam formą

Giovanna Battaglia / Vida Press nuotr.
Giovanna Battaglia / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2018-01-06 16:18
AA

Po skalbimo susitraukę drabužiai – kiekvienam pažįstamas galvos skausmas. Vis dėlto nebūtina atiduoti savo mėgstamiausio kašmyrinio megztinio šešiametei dukterėčiai. Drabužį dar galima išgelbėti.

Susitraukusiems vilnoniams drabužiams, medvilninėms palaidinėms ir džinsams galite grąžinti ankstesnę formą pasinaudoję paprasčiausiu plaukų kondicionieriumi.

  • Į dubenį drungno vandens įpilkite vaikiško šampūno arba plaukų kondicionieriaus (produkto turėtų pakakti maždaug valgomojo šaukšto). Jei bandote išgelbėti natūralios vilnos megztinį, kondicionieriaus prireiks gerokai daugiau – maždaug trečdalio stiklinės.
  • Užmerkite vandens ir plaukų kondicionieriaus mišinyje drabužį dešimčiai minučių. Po to drabužio jokiais būdais neišskalaukite, tik nugręžkite vandenį.
  • Ant grindų arba kito lygaus paviršiaus patieskite rankšluostį, o ant jo padėkite megztinį. Vyniokite rankšluostį su megztiniu, kad šis sugertų vandenį iš drabužio. Rankšluostis turi būti šlapias, bet ne permirkęs.
  • Ant lygaus paviršiaus patieskite naują sausą rankšluostį. Ant jo padėkite megztinį, jį šiek tiek pratampykite. Nebejudinkite megztinio tol, kol jis išdžius.

Vaizdo pamoką, kaip ištampyti susitraukusius drabužius, žiūrėkite čia: