Susituokė G.Martirosian ir krepšininkas G.Radzevičius: poros meilė užgimė ne iškart

Greta Martirosian, Gytis Radzevičius ir Gabrielė Martirosian / Asmeninio albumo nuotr.
Greta Martirosian, Gytis Radzevičius ir Gabrielė Martirosian / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-08-05 21:41
AA

Rugpjūčio 5-ąją Vilniuje susituokė „Ryto“ krepšininkas Gytis Radzevičius (27) ir kineziterapeutė Greta Martirosian (29). Poros meilės ceremonija buvo kukli, be svečių. Liudininkais tapo Gretos sesuo televizijos laidų vedėja Gabrielė Martirosian ir jos mylimasis lenktynininkas Vaidotas Žala. Nuotaka atvira – tokių vestuvių ir norėjo: dviejų dienų šventėms ir kelių aukštų tortams jiedu su Gyčiu tarė „Ne“.

G.Martirosian ir G.Radzevičius saulėtą rugpjūčio 5-osios rytą vestuvinius žiedus sumainė Vilniaus Santuokų rūmuose.

Kaip portalui Žmonės.lt dar prieš ceremoniją pasakojo nuotaka, grandiozinės meilės šventės jiedu su Gyčiu nenorėjo, tad ir svarbią akimirką šalia poros buvo tik liudininkai – Gretos sesuo Gabrielė Martirosian ir jos mylimasis Vaidotas Žala.

Fotografų ir pašalinių žmonių ceremonijoje jaunieji taip pat nepageidavo, tad su portalu Žmonės.lt pasidalijo keliais asmeniniais kadrais.

„Šiemet nutarėme nedaryti didelės šventės. Tiesiog to nenorėjome. Taip ir nusprendėme santuoką įtvirtinti paprastai, o su artimaisiais nueiti vakarienės“, – kalbėdama su Žmonės.lt šypsojosi Greta.

G.Martirosian pasidžiaugė, kad ir skirti daug laiko šventės planavimui jiems su Gyčiu nereikėjo.

„Tiesiog išsirinkome datą, susitvarkėme dokumentus, pasirūpinome žiedais ir keletu dienų poilsio po ceremonijos. Tiek“, – nusijuokė nuotaka ir pridūrė, kad rasti keletą laisvų akimirkų ir buvo didžiausias iššūkis.

Greta Martirosian ir Gytis Radzevičius / Asmeninio albumo nuotr.

„Stengėmės įteisinti savo santuoką, kol Gyčiui neprasidėjo naujas sezonas“, – pasakojo krepšininko G.Radzevičiaus mylimoji.

G.Martirosian ir G.Radzevičius meilės šventę iškėlė po penkerių metų draugystės. Greta juokėsi, kad ir jaudulio prieš tariant svarbųjį „Taip“ nebuvo. „O kaip gali būti kitaip, kai jauti, kad žmogus tau yra skirtasis?“ – šypsodamasi retoriškai klausė pašnekovė.

Prisiminusi santykių pradžią, G.Martirosian atviravo, kad su Gyčiu susipažino, kai abu dirbo Šakių krepšinio komandoje „Vytis“. Tuomet Greta čia buvo komandos kineziterapeutė, o Gytis – krepšininkas. Tiesa, tai nebuvo meilė iš pirmo žvilgsnio.

„Meilės iš pirmo žvilgsnio nebuvo, bet ilgai netruko kol akis užkliuvo“, – prisiminusi nusijuokė moteris.

Greta Martirosian ir Gabrielė Martirosian / Asmeninio albumo nuotr.

Už savo gyvenimo meilės ištekėjusi Greta neslėpė, kad ją pavergė ramus G.Radzevičiaus charakteris, brandus požiūris į gyvenimą. O ir bendrų temų ilgai ieškoti jiems su Gyčiu neteko – abu jie tiesiog dievina krepšinį, tad kalbėti apie jį galėtų nuolat!

„Iš tiesų, mane sužavėjo tai, kaip Gytis sugeba suvaldyti emocijas po pralaimėtų varžybų, kaip aikštelėje kovoja be jokių sentimentų ir negailėdamas jėgų, o už jos ribų būna toks taktiškas, paslaugus ir mandagus... Gytis sužavėjo savo racionaliu mąstymu ir brandžiu požiūriu į gyvenimą“, – puikias mylimojo savybes vardijo G.Martirosian.

Porą sujungė krepšinis, tad ar iki šiol namuose aidi kalbos apie šią sporto šaką? Greta, išgirdusi tokį klausimą, nė nesusimąstė – o kaipgi kitaip!

„Apie krepšinį kalbame nuolat, turbūt galėtume apie jį diskutuoti, analizuoti ir kritikuoti ištisą parą. Man visada patiko krepšinis, tiek jį žaisti, tiek stebėti“, – portalui Žmonės.lt pasakojo pašnekovė.

Tad galbūt ir medaus mėnesį G.Martirosian ir G.Radzevičius sutiks krepšinio aikštelėje? – nuskambėjo netikėtas klausimas.

„Oi, ne. Medaus savaitgalį sutiksime prie jūros, Lietuvoje“, – kalbėdama su portalu Žmonės.lt šypsojosi Greta Martirosian, po vestuvių pasirinkusi vyro pavardę ir tapusi Radzevičiene.

Šventės akimirkomis Greta Martirosian pasidalijo ir socialiniame tinkle. Nuotraukose – jaunavedžiai ir liudininkai Vaidotas Žala bei Gabrielė Martirosian: