Susituokė „Lietuvos talentų“ saksofonininkas Žygimantas: vestuvės – iki vidurnakčio dūmų fabrike

Žygimanto Skvarčevskio ir Deimantės Čiupkovaitės vestuvės / Asmeninio archyvo nuotr.
Žygimanto Skvarčevskio ir Deimantės Čiupkovaitės vestuvės / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-08-19 09:08
AA

Dūmų fabrike susituokė pačiam Saudo Arabijos princui grojęs saksofonininkas, 2022 metais dalyvavęs „Lietuvos talentuose“, kur grojo instrumentu ant bėgtakio, Žygimantas Skvarčevskis ir jo mylimoji grafikos dizainerė Deimantė Čiupkovaitė. Pora spjovė į tradicijas ir susikūrė šventę taip, kaip patys norėjo, dėl to jautėsi atsipalaidavę ir smagiai praleido laiką.

Žygimantas Skvarčevskis su mylimąja Deimante susipažino 2019 metais, salsos pamokose. O stipresnis ryšys, kaip pasakojo portalui Žmonės.lt, tarp jų užsimezgė išvykus į šokių festivalį Vengrijoje.

„Salsoje nuolat keičiamasi partneriais, tai šiek tiek šokome ir kartu. Šokau jau kelerius metus, o Deimantė – tik kelis mėnesius, tačiau idėja važiuoti į festivalį Vengrijoje jai atrodė gera idėja. Ten gimė pirmoji simpatija“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Žygimantas.

Žygimanto Skvarčevskio ir Deimantės Čiupkovaitės vestuvės / Asmeninio archyvo nuotr.

Pačioje pradžioje draugystės iniciatorius buvo Žygimantas, tačiau jis tikina, jog viskas įvyko labai natūraliai. „Didesnis ryšys užsimezgė festivalyje, po to prasidėjo karantinas, šiek tiek buvome nutolę, bet jam pasibaigus, birželio mėnesį, susitarėme susitikti ir susitikę jau nebeišsiskyrėme. Ji atsikraustė pas mane gyventi, kad „pabandytų“, bet taip ir liko.

Pirmasis ryšys buvo vis tiek per šokį. Ir pačiam drąsiau tokiu būdu jį megzti. Pakvieti šokti ir viskas toliau vyksta savaime.“

Jiedu pora jau daugiau nei 3 metai.

Pagrindinė vyro veikla – darbas su programėle „Tomplay“, jis yra verslo partneris. Tai – tarptautinė programėlė, esanti TOP-10 pasaulyje, jos dėka galima mokytis groti įvairiais instrumentais.

Deimantė yra grafikos dizainerė, šiuo metu kuria dizainus „By Karolina Meschino“ įmonėje, pavyzdžiui, telefonų dėkliukams, marškinėliams, komunikacijai ir panašiai.

Žygimanto Skvarčevskio ir Deimantės Čiupkovaitės vestuvės / Asmeninio archyvo nuotr.

Santykių metu pasitaikė ir iššūkių. „Mums buvo kiek sunkiau išbūti karantino laikotarpį, nes dar kaip ir nebuvome pora. Ji išvažiavo pas tėvus, į Papilę, Akmenės rajoną, tad susitikome tik karantinui pasibaigus“, – portalui Žmonės.lt sakė Ž.Skvarčevskis.

Tačiau vieną lapkričio mėnesio dieną pašnekovas teigė prabudęs ir sugalvojęs, kad reikia pasipiršti. Šį žingsnį žengė itin originaliai:

„Tada draugavome metus su puse. Tiesiog pamačiau „By Ribas“ reklamą, kad yra juodojo penktadienio nuolaidos, užėjau, išrinkau žiedą. Tada galvojau, kaip pasipiršti, kad būtų faina.

Prasidėjus gruodžiui, abu pasigaminome advento kalendorių, į kurį kasdien įdėdavome vienas kitam ką nors gražaus – nuotraukėlę, skanėstą ar panašiai. 24 dieną įdėjau nuotrauką, ant kurios parašiau „užsimerk“.

Labai norėjau kuo greičiau įteikti, tai 23 dieną, po vidurnakčio, kai sėdėjome su chalatais, pasipiršau. Greitai persirengiau, išsitraukiau žiedą, priklaupiau.

Net nesupratau, ką ji sakė, nes užsidengė veidą. Buvo daug laimės.“

Žygimanto Skvarčevskio ir Deimantės Čiupkovaitės vestuvės / Asmeninio archyvo nuotr.

Vėliau prasidėjo vestuvių planavimas, kuris, anot Žygimanto, buvo gan komplikuotas.

„Susituokėme praėjus metams su puse nuo sužadėtuvių. Norėjome netradicinio koncepto, pasisamdėme organizatores Aureliją Mentelis ir Teresą Ulozienę.

Nesame religingi, mums nepatinka tradicijos, kai pasitinka sodyboje su duona ir druska. Todėl ieškojome vietos, kurioje vestuvės būtų urbanistinės. Tada radome „Dūmų fabriką“, kuris kaip tik pradėjo sparčiai augti ir populiarėti kaip įdomesnė vieta“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Ž.Skvarčevskis.

Žygimanto Skvarčevskio ir Deimantės Čiupkovaitės vestuvės / Asmeninio archyvo nuotr.

Jų šventėje nebuvo taip, kad visi 90 svečių sėdėjo prie stalo. Atvirkščiai – jie galėjo vaikščioti ir bendrauti, buvo stovimieji baro staliukai. Šventė ir ceremonija vyko toje pačioje erdvėje:

„Pradžioje visus svečius pasitiko styginių kvartetas, tarpduryje – Justinas Jankevičius. Su visais pabendravo, pasisveikino. Po to buvo vedėjo programa, tada – Jurgio Brūzgos koncertas. Vakarėlis augo.

Visiems buvo paslaptis, kokie atlikėjai pasirodys mūsų šventėje ir kas bus jos vedėjas. Išsirinkome tai, kas mums buvo labiausiai prie širdies.

Kadangi nesame vakarėlių liūtai, ant kvietimo buvo parašyta, kad šventė vyksta nuo 16 val. iki vidurnakčio.“

Žygimanto Skvarčevskio ir Deimantės Čiupkovaitės vestuvės / Asmeninio archyvo nuotr.

Nei vienas, nei kitas nežinojo, kaip bus apsirengęs partneris. Jie tik apsitarė konceptą.

„Siuvomės pas skirtingus dizainerius – Deimantė pas „Mas924“, o aš – pas „multi.“.

Man patinka daug judėti, vakarėlinti, šokti, tai mano kostiumas buvo be jokių marškinių – tik švarkas ir kelnės.

Manau, kad labiausiai vestuves puošia atėję žmonės. Buvo aprangos kodas – juodai balta. Galėjai rinktis vieną spalvą arba miksuoti“, – portalui Žmonės.lt sakė jaunikis.

Juos sutuokė humanistinių vestuvių „Taip kitaip“ ceremonijų meistrė Giedrė Renevė. Viskas buvo paremta poros istorija, parašė vienas kitam įžadus:

„Pas mus jie skambėjo maždaug taip – „Deimante, ar pažadi Žygimantui keliauti tiek po pilis, tiek po Papilę?“

Įžadus slėpėme vienas nuo kito. Ceremonijos kulminacija tapo po paskutinio įžado suskambusi styginių muzika. Vienas iš svečių man padavė į rankas saksofoną ir aš pagrojau mūsų vestuvių dainą, grupės „The Lumineers“ – „Sleep On The Floor“.“

Žygimanto Skvarčevskio ir Deimantės Čiupkovaitės vestuvės / Asmeninio archyvo nuotr.

Vestuviniai žiedai buvo iš balto aukso. Svečių prašė nedovanoti gėlių, kadangi jaunavedžiai iš karto po šventės pakėlė sparnus į Italiją, Boloniją, kur praleido savaitę.

O kitoms dovanoms davė visišką laisvę – neprašė, kad būtų „tik vokeliuose“.

Po vestuvių Deimantė pasirinko Skvarčevskės pavardę.

Vestuvinis gyvenimas jaunųjų negąsdina, nes apsitarė, ko vienas iš kito tikisi.

„Atrodo, kad viskas yra gerai, aptarėme finansus, visokias galimas baigtis, pasiskirstėme pareigas namuose“, – atskleidė Žygis ir pridėjo, kad kol kas pora planuoja „pagyventi“ ir neturėti vaikų.

Fotogalerija:

Saksofonininko, „Lietuvos talentų“ dalyvio Žygimanto Skvarčevskio ir grafikos dizainerės Deimantės Čiupkovaitės vestuvės (37 nuotr.)
+31