Susituokė Mindaugas Stasiulis ir Milda Vyšniauskaitė: vestuvės – numylėtoje Nidoje

Mindaugas Stasiulis ir Milda Vyšniauskaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Paskutinis vasaros savaitgalis televizijos laidų vedėjui Mindaugui Stasiuliui ir jo išrinktajai, reklamos projektų vadovei Mildai Vyšniauskaitei – ypatingas: balandį susižadėjusi pora po kelerių metų draugystės Nidoje iškėlė vestuves.

Bėgant paskutinėms rugpjūčio dienoms, Mindaugas Stasiulis ir Milda Vyšniauskaitė artimųjų ir draugų akivaizdoje vienas kitam prisiekė amžiną meilę.

Pora susituokė numylėtoje Nidoje – Lietuvos kampelyje, kuriame laiką leidžią vos atšilus orams. Čia juos traukia bendras pomėgis buriuoti ir prieplaukoje laukianti ypatinga jachta – kapitono teises turi ir ją vairuoja tiek Mindaugas, tiek Milda.

Prieš porą savaičių, kalbėdama su portalu Žmonės.lt, M.Vyšniauskaitė patikino, kad artėjančios vestuvės jai sąmyšio nekelia – ji jaučiasi užtikrinta, rami ir atsipalaidavusi.

„Esu tikra – viskas bus taip, kaip turi būti. Beje, kai pirkau papuošalus vestuvėms, pardavėja pasiteiravo, kaip jaučiuosi, ar jaudinuosi. Atsakiau jai, kad esu visiškai rami, gal net per daug, o ji man nusišypsojusi pasakė: „Matyt, už tinkamo vyro tekate, todėl tokia rami", – su Žmonės.lt dalijosi Milda.

Mergvakaris – duoklė mergautinei pavardei

Likus porai savaičių iki vestuvių, M.Vyšniauskaitė paminėjo savo mergvakarį. Bičiulės paruošė tokią šventę, kokios ji norėjo, tačiau būta ir staigmenų: merginos pasirūpino, kad dienų iki santuokos Milda niekada nepamirštų. Tiesa, portalui Žmonės.lt ji prisipažino, kad konkrečios savo mergavakario vizijos ir lūkesčių neturėjo.

„Tiesą pasakius, mergvakaris niekada nebuvo taip arti realybės, kad apie jį svajočiau, tad labai ir nefantazuodavau. Net ir dabar, kai tai nutiko, buvo sunku patikėti, kad tai apie mane“, – šypsosi Milda.

Mildos Vyšniauskaitės mergvakaris / Asmeninio albumo nuotr.

Vis tik vestuvėms besiruošianti M.Vyšniauskaitė, artėjant svarbiausiai šventei iki vedybų suprato, koks mergvakario planas jai būtų arčiausiai širdies. Apie tai ji pasakė draugėms, kurios atsižvelgė į būsimos nuotakos norus.

„Draugės žinojo, kad noriu ramaus pasibuvimo merginų kompanijoje – tiesiog kartu pabūti. Šiais laikais, kai visos esame užsiėmusios savo reikalais, vaikais, šeimyniniais rūpesčiais, susiburti visoms kartu yra nelengva užduotis“, – tvirtina reklamos specialistė.

Viešbutyje „Pacai“ vykusio mergvakario metu merginos ištekančią draugę lepino dėmesiu, pokalbiais ir laiku, skirtu tik jai. Linksmas ir jaukus vakaras, anot Mildos, jai buvo didelė dovana, suteikusi vien pakilias emocijas.

Vis tik pasibuvimu viešbutyje mergvakaris neapsiribojo. Draugės Mildai suplanavo dovaną-staigmeną, kurią padiktavo sena jos svajonė.

Mildos Vyšniauskaitės mergvakaris / Asmeninio albumo nuotr.

„Sesė pristatė mane į tatuiruočių saloną ir pasakė: „Nesirūpink, meistras tau jau ir tatuiruotės eskizą sumaketavo“, mat aš jai jau anksčiau buvau užsiminusi, kokios tatuiruotės norėčiau. Taigi, mano norai nepraslydo pro ausis. Bus smagus prisiminimas“, – kalbėdama apie didžiausią mergvakario netikėtumą juokiasi Milda.

Tatuiruotė – simboliška. Būsima nuotaka kūną papuošė vyšnios paveikslėliu, kuris jai amžinai primins mergautinę pavardę.

„Taip atidaviau duoklę savo pavardei už tokius nuostabius metus drauge“, – sako Milda.

Fotogalerija:

Mildos Vyšniauskaitės mergvakaris (7 nuotr.)
+1

Sužadėtuvės – Barselonoje

Žmonės.lt primena, kad Mindaugas Stasiulis Mildai Vyšniauskaitei pasipiršo atostogų Barselonoje metu. Žinia apie sužadėtuves Milda pasidalijo socialiniuose tinkluose, įkeldama nuotrauką su žiedu.

„Buvo labai gera, Barselona!“, – rašė moteris, pasidalindama keliais kadrais iš atostogų Katalonijos mieste.

Laidoje „Pasaulis pagal moteris“ paprastai žodžio kišenėje neieškantis televizijos laidų vedėjas pripažino, kad besipiršdamas prarado kalbos dovaną!

„Milda stresinę situaciją išgyveno vyriškai. Sako, gerai gerai, duok tą žiedą, tipo, nesiparink, viskas yra gerai“, – juokėsi ne itin sklandų pasipiršimo procesą prisiminęs Mindaugas.

Tačiau pati Milda neslėpė, kad tokio mylimojo žingsnio tąkart ji nesitikėjo. Žinoma, mergina ištarė „taip“ – juk abejonių dėl savo žmogaus ji neturėjo.

Mindaugas Stasiulis su mylimąja Milda / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

2021-ųjų lapkritį Mindaugas Stasiulis ir Milda Vyšniauskaitė interviu žurnalui „Žmonės“ pasakojo, kad jiedu susipažino televizijoje. Tiesa, Milda vyro gyvenime pasirodė gana sudėtingu, bet pačiu tinkamiausiu laiku.

„Mūsų pažinties pradžioje jaučiausi tarsi ką tik iš karo Afganistane ar Vietname sugrįžęs kareivis: visas nubrozdintas, peršautas, emociškai pažeidžiamas. Dvejojau: ar esu pasiruošęs naujiems rimtiems santykiams? Kartais tiesiog dingdavau ilgesniam laikui, nors Milda man labai patiko“, – prisimena Mindaugas.

Mindaugas Stasiulis ir Milda Vyšniauskaitė (7 nuotr.)
+1
Skaitykite daugiau