Susituokė „Sostų karų“ žvaigždė Sophie Turner ir dainininkas Joe Jonas

Sophie Turner ir Joe Jonas / „Scanpix“ nuotr.
Sophie Turner ir Joe Jonas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-05-02 09:56
AA

Dar gruodžio pradžioje, kai dainininko Joe Jonas brolis Nickas kartu su širdies drauge aktore Priyanka Chopra atšoko vestuves – apie dar vieną šeimos šventę netruko paskelbti ir Joe su sužadėtine, kultinio serialo „Sostų karai“ žvaigžde Sophie Turner. Tuomet jie tikino, kad visai netrukus ir jie švęs savo vestuves. Tik niekas nesitikėjo, kad tai įvyks taip greitai ir netikėtai.

Naujienų portalas „EOnline“ praneša, kad pora susituokė vienoje iš Las Vegase, Jungtinėse Amerikos Valstijose, esančių koplyčių. Tam pora pasirinko gegužės 1-ąją dieną. Jaukios ir nedidelės tuoktuvės įvyko iškart po „Billboard“ muzikos apdovanojimų.

Apie tai gerbėjai sužinojo, kai socialiniuose tinkluose pasirodė vaizdo įrašas, kuriame Sophie pasipuošusi vestuvine suknele žengia prie improvizuoto altoriaus. Čia jos laukia mylimasis Joe Jonas, o ceremoniją veda vietinis aktorius, įsikūnijęs į muzikos karalių Elvey Presley. 

Anksčiau buvo rašoma, kad J. Jonas ir S. Turner vestuves planuoja iškelti jau šią vasarą. Pora išsirinko ir ceremonijos vietą – puotą jie norėtų iškelti Prancūzijoje. Anot artimų poros draugų, Sophie ir Joe jau išsiuntinėjo vestuvių kvietimus su prašymais „išsisaugoti datą“.

Visgi, porelė nusprendė nieko nelaukti ir žengė prie altoriaus garsiajame nuodėmių mieste.

Amerikietis aktorius ir „Jonas Brothers“ dainininkas Joe Jonas, kurio pilnas vardas yra Josephas Adamas Jonas, ir Sophie Turner apie sužadėtuves paskelbė, kaip dabar jau įprasta – socialiniuose tinkluose.

„Ji pasakė taip“, – parašė Joe prie nuotraukos, kurioje matosi judviejų rankos ir įspūdingas sužadėtuvių žiedas.

Pora susitikinėja nuo 2016 m. lapkričio.

Sophie Turner ir Joe Jonas (11 nuotr.)
+5