Susižadėjo 92-ejų magnatas Rupertas Murdochas: išrinktoji – rusų mokslininkė Elena Žukova

Rupertas Murdochas ir Jelena Žukova / Vida Press nuotr.
Rupertas Murdochas ir Jelena Žukova / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-03-08 11:16
AA

Užsienio žiniasklaidos magnatas, milijardierius Rupertas Murdochas meilės neatsižada net sulaukęs 92 metų amžiaus. Ketvirtadienį paskelbta, kad šis jau šių metų birželio mėnesį ves savo širdies draugę Eleną Žukovą. Pastarosios dukra – buvusi rusų oligarcho Romano Abramovičiaus žmona Darja Žukova.

Naujienų portalas „The Hollydwood Reporter“ skelbia, kad 92-ejų sulaukęs užsienio žiniasklaidos magnatas Rupertas Murdochas susižadėjo su ruse Elena Žukova (66). Jos dukra, meno mecenatė ir verslininkė Darja Žukova, anksčiau buvo ištekėjusi už Rusijos oligarcho Romano Abramovičiaus.

Pora vestuves planuoja iškelti jau birželio pirmąją. Prabangią ceremoniją magnatas surengs jam priklausančiame vynuogyne, įsikūrusiame Kalifornijoje.

Rupertas Murdochas ir Elena Žukova / Vida Press nuotr.

Pranešama, kad Murdochas su E.Žukova pradėjo susitikinėti praėjusių metų vasarą. Pasirodo, kad su sužadėtine magnatas susipažino per savo buvusią trečiąją žmoną Wendi Deng. Teigiama, kad Žukova yra į pensiją išėjusi molekulinės biologijos ekspertė, kuri daug laiko praleido tirdama diabetą. Rusė studijavo Kalifornijos universitete Los Andžele. Pirmieji apie poros sužadėtuves pranešė „New York Times“.

Rupertas Murdochas ir Elena Žukova / Vida Press nuotr.

Šios naujienos pasirodė praėjus beveik metams po to, kai 2023 m. pavasarį Murdochas paskelbė apie savo sužadėtuves su Ann Lesley Smith, išėjusia į pensiją dantų higieniste. Tačiau po kelių savaičių jis sužadėtuves nutraukė.

Artėjančios birželio vestuvės bus jau penktoji R.Murdocho santuoka. Anksčiau 2016–2022 metais jis buvo vedęs modelį Jerry Hall.

Rupertas Murdochas / Vida Press nuotr.

1956 m. jis pirmą kartą susituokė su Patricia Booker, bet po 11 metų, 1967 m., jie išsiskyrė. Jie turi vieną vaiką. Vėliau 1967 m. jis vedė antrąją žmoną Anną Maria Torv ir su ja susilaukė dar trijų vaikų. Pora išsiskyrė 1999 metais po 32 metų santuokos. Murdochas ir jo trečioji žmona Deng susituokė 1999 m., bet išsiskyrė 2013 m. Jie taip pat turi du bendrus vaikus.

Rupertas Murdochas ir Jerry Hall / Scanpix ir Vida Press nuotr.

Iš Maskvos į JAV persikėlusi Žukova anksčiau buvo ištekėjusi už milijardieriaus energetikos investuotojo Aleksandro Žukovo.

Praėjusiais metais Murdochas atskleidė, kad pasitraukia iš savo imperijos „Fox Corp.“ ir „News Corp.“ pirmininko pareigų ir pereina į pirmininko emerito pareigas. Jo sūnus Lachlanas Murdochas perėmė aukščiausią titulą dviejose įmonėse.

Rupertas Murdochas ir Wendi Deng Murdoch / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Visą savo profesinį gyvenimą kasdien domėjausi naujienomis ir idėjomis, ir tai nepasikeis“, – rašė jis rugsėjį laiške darbuotojams. „Tačiau dabar tinkamas laikas man save išbandyti kituose vaidmenyse, žinant, kad turime tikrai talentingą komandą ir aistringą, principingą lyderį Lachlaną, kuris ir taps vieninteliu abiejų įmonių pirmininku".