Susižadėjo Asta Valentaitė ir Glenas Manchesteris: britų verslininkas lietuvei pasipiršo Maljorkoje

Asta Valentaitė ir Glenas Manchesteris / Irmanto Gelūno ir asmeninio archyvo nuotr.
Asta Valentaitė ir Glenas Manchesteris / Irmanto Gelūno ir asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-06-24 16:25
AA

Viena žymiausių Lietuvos modelių, stilistė Asta Valentaitė susižadėjo su britų verslininku Glenu Manchesteriu. Žinoma moteris mylimajam ištarė „Taip!“ Maljorkoje.

Šia žinia Asta Valentaitė pasidalijo socialiniuose tinkluose.

„Esame laimingi ir susijaudinę pranešdami, kad ką tik susižadėjome Deià! Svajonių vieta svajonių išsipildymui“, – rašė Asta Valentaitė, kuriai mylimasis Glenas Manchesteris pasipiršo Maljorkoje.

Moteris pasidalijo ir įspūdingais kadrais, kuriuose užfiksuotos sužadėtuvių akimirkos bei prabangus sužadėtuvių žiedas.

Kartu daugiau nei trejus metus esanti pora praeitų metų gruodį sutiko pasikalbėti su žurnalu „Žmonės“. Interviu metu jiedu prisiminė, kad jau pirmąjį pažinties vakarą Vilniuje vienas kitu susižavėjo.

„Sunku apsakyti, kokia man Asta tądien pasirodė graži, todėl net kiek drovėjausi“, – pasakojo Glenas. Tačiau bendravimą lengvino smagiai besivystantis pokalbis ir taip šnekučiuodamiesi restoraną paliko paskutiniai... Iki šiol, tikina, restoranų duris užveria prieš pat jų darbo pabaigą, nes užsišneka ir visai praranda laiko nuovoką.

„Asta – man skirta moteris ir mes iš tiesų esame komanda. Nedidelė, bet tikra komanda. Tos pačios vertybės ir vienoda ateities vizija sukūrė bendrumo jausmą ir pasitikėjimą vienas kitu“, – pavydėtinai gražiai apie meilę lietuvei kalbėjo britų verslininkas.

Susižadėjo Asta Valentaitė ir Glenas Manchesteris (5 nuotr.)
+2

Nelinkusi atvirauti apie asmeninį gyvenimą Asta yra sakiusi, kad viešai pasakoti, kaip iš tiesų jaučiasi, galės tik būdama užtikrinta dėl savo pasirinkimo. Tąkart ji buvo kaip niekad atvira.

„Glenas labai kantrus, tvirtas, su juo niekada neliūdna ir labai įdomu diskutuoti“, – gražių žodžių gyvenimo draugui negailėjo Asta. 

„Matome, ko norime iš gyvenimo, ir esame pasirengę drauge sutikti visus iššūkius. Nuostabus laikas! O jausti santykių pilnatvę – labai geras jausmas.“

Asta Valentaitė (25 nuotr.)
+19