Susižadėjo Eminemo dukra Alaina Scott: mylimasis pasipiršo netikėtoje vietoje

Eminemas, Alaina Scott su mylimuoju Mattu / „Scanpix“ nuotr.
Eminemas, Alaina Scott su mylimuoju Mattu / „Scanpix“ nuotr.
15min.lt
Šaltinis: Žmonės
2021-12-15 15:11
AA

Reperio Eminemo (49) dukra Alaina Scott (28) ir jos ilgametis širdies draugas Mattas Moelleris įžengė į naują santykių etapą – pora susižadėjo!

Kaip rašo „People“, meilę Alaina ir Mattas puoselėja jau septynerius metus.

Apie ant stogo įvykusias sužadėtuves Eminemo dukra paskelbė pirmadienį savo instagramo paskyroje. Čia Alaina Scott paviešino ir kelias nuotraukas iš lemtingos akimirkos.

Kadruose matyti ant vieno kelio priklaupęs ir mylimosios rankos prašantis Mattas Moelleris, vėliau sekęs jųdviejų bučinys, taip pat įstabus sužadėtuvių žiedas.

„Šimtą kartų „taip“. Myliu tave“, – socialiniame tinkle rašė A.Scott.

Mylimosios rankos Mattas nusprendė paprašyti ant Detroito restorano „Monarch club“ stogo, kur atsiveria žavi miesto panorama.

Biologinė Alainos motina Dawn Scott yra buvusios Eminemo žmonos Kim Scott sesuo. Dawn mirė 2016 metais dėl, kaip įtariama, narkotikų perdozavimo.

Reperis Alainą įsivaikino dar 2002-aisiais.

„Man priklauso dukterėčios globa ir Hailie (biologinės dukters – red. past.) globa. Visada buvau šalia Hailie, o mano dukterėčia nuo pat gimimo buvo mano gyvenimo dalis. Aš ir Kim ja rūpinomės, ji gyveno su mumis, kad ir kur bebūtume “, – interviu „Rolling Stone“ yra pasakojęs Eminemas.