Susižadėjo „Eurovizijoje“ suspindėjusi Gintarė Korsakaitė: tekėti sutiko per pirmąsias atostogas kartu

Gintarė Korsakaitė su mylimuoju Joriu / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: 15min
AA

Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankose pasirodžiusi atlikėja Gintarė Korsakaitė pristatė naujausią dainą „Pakviesk mane“ ir pranešė, kad susižadėjo su savo mylimuoju Joriu. Ji 15min studijoje atskleidė ir brangaus momento detales.

15min studijoje pristatydama naujausią savo kūrinį „Pakviesk mane“ Gintarė Korsakaitė papasakojo ir apie atostogas Graikijoje su savo mylimuoju Joriu. Jų metu įvyko netikėtos sužadėtuvės.

„Atostogos buvo labai ypatingos. Mano dainos pavadinimas „Pakviesk mane“, o per atostogas aš gavau patį svarbiausią pakvietimą savo gyvenime. Va – žiedukas“, – 15min studijoje pasidžiaugė G.Korsakaitė.

Gintarės Korsakaitės sužadėtuvių žiedas / Asmeninio archyvo nuotr.

Kaip pasakojo, viskas vyko spontaniškai, prie jūros, vakare, sėdint ant balto milžiniško akmens ir šnekantis, jaukiai ir romantiškai. Pora susižadėjo po 8-erių metų draugystės.

Sužadėtuvių žiedą, kaip teigė Gintarė, mylimasis rinko labai ilgai ir jaudinosi, ar jai patiks.

Graikijoje pora praleido savaitę, kelionė buvo pažintinė, bet jos metu pavyko ir pailsėti. Jie ir plaukiojo jachta, ir džipais važinėjo Safaryje, ir keliavo aplink salą.

Gintarė Korsakaitė su mylimuoju Joriu / Asmeninio archyvo nuotr.

Pasakodama apie savo naujausią kūrinį, kuris gimė dar praėjusių metų rudenį atlikėjos organizuotoje kūrybinėje stovykloje, Gintarė Korsakaitė užsiminė, kad ši daina klausytojams gali būti tarsi užkalbėjimas. Taip, matyt, nutiko ir jai pačiai.

„Man atrodo, kad ši daina turi tokios neįpareigojančios energijos, lengvumo, tam tikros intrigos prieskonio. O kiek gi yra žmonių, svajojančių, kad tas žmogus pakviestų susitikti. Tegu frazė „Pakviesk mane“ būna tarsi tam tikras užkalbėjimas, kad taip ir nutiktų“, – šypsojosi Gintarė.

Prie Gintarės Korsakaitės dainos „Pakviesk mane“ prisidėjo ir atlikėjas, dainų kūrėjas Audrius Petrauskas, atlikėja, dainų kūrėja Elena Jurgaitytė bei prodiuseris Faustas Venckus.

Skaitykite daugiau