Susižadėjo grupės „Freaks on floor“ narys Rokas Beliukevičius

Greta Jonaitytė ir Rokas Beliukevičius / Asmeninio archyvo nuotr.
Greta Jonaitytė ir Rokas Beliukevičius / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-06-12 10:59
AA

Praėjusį sekmadienį susižadėjo grupės „Freaks on floor“ narys Rokas Beliukevičius ir Greta Jonaitytė. Po pusmečio pažinties vyras savo išrinktajai pasipiršo pasipiršo ežero pakrantėje, tarp šimtamečių eglių ir ąžuolų.

„Mes kartu esame pusę metų, o susipažinome kažkada labai seniai Vilniaus senamiestyje. Nuo to laiko daug metų prasilenkdavome kaiminystėje, bendrose draugų kompanijose, o štai vieną dieną tiesiog atsitiko taip, jog tapome pora. Ir geriau, jei atvirai, nutikti negalėjo“, – pasakoja Greta.

Pora dėl savo įtemptų dienotvarkių sako dažnai turintys planuoti savo laiką labai tiksliai, tačiau vos ištaikę progą – vyksta į gamtą.

Greta Jonaitytė ir Rokas Beliukevičius / Asmeninio archyvo nuotr.

Gamtoje sužadėtiniai, kaip patys pasakoja, jaučiasi geriausiai. „Nors kartą per savaitę kažkur išvažiuojame. Šį kartą, skirtingai nei įprasta – diena tapo dar ypatingesnė. Rokas man pasipiršo ežero pakrantėje, tarp šimtamečių ąžuolų, šalia labai seno ir skaidraus vandens telkinio. Natūralesnės ir jaukesnės vietos tokiai progai negalėčiau rasti“, – šypsojosi būsima Roko žmona.

Žmonės.lt primena, kad Rokas groja būgnais grupėje „Freaks on floor“, kurioje dainuoja naujasis projekto „Lietuvos balsas“ teisėjas Justinas Jarutis.

„Freaks on Floor“ / Asmeninio albumo nuotr.