Susižadėjo grupės „Queens of Roses“ narė Giedrė Girnytė: "Atrodo, kad su žiedu ranka net kitaip juda"

Giedrė Girnytė (dešinėje) / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Giedrė Girnytė (dešinėje) / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-05-12 12:00
AA

Mano karalienė! Tai išdidžiai savo socialinėje paskyroje paskelbė grafikos dizaineris Linas Linkevičius (28), įteikęs sužadėtuvių žiedą muzikos grupės „Queens of Roses“ narei Giedrei Girnytei (27).

Giedrė ir Linas kartu viešumoje pasirodė prieš metus, kai dalyvavo atlikėjos Akvilės Matukaitės ir Laimono Kisieliaus sutuoktuvėse.

Visa klostėsi labai romantiškai. Trečiadienio vakarą „Queen of Roses“ koncertavo Vilniaus muzikos klube „Tamsta“. Po jo kitą dieną Linas Giedrę pakvietė į SPA centrą.

„Galvojau, kad jis nori, jog aš tiesiog pailsėčiau – tikrai buvau išvargusi“, – portalui Žmonės.lt sakė atlikėja.

Jai patiko mylimojo sumanymas – romantiška SPA centro aplinka, rožių vonelė kojoms, paskui – atpalaiduojanti vonia visam kūnui, masažas. Štai tuomet vyras ir pasipiršo savo mylimajai.

„Kurį laiką nieko negalėjau atsakyti, nes verkiau iš susijaudinimo. Linas paskui sakė, kad jautėsi taip, lyg penkiolika minučių būtų laukęs atsakymo, – dalijosi brangiomis akimirkos Giedrė. – Po to iš karto nuvažiavome pas mano tėvus. Pasirodo, Linas jau prieš savaitę mano rankos buvo paprašęs tėvelio, šis labai susigraudino“.

Koks yra Linas?

„Draugėms sakydavau, kad noriu vyro – pikto veido, bet geros širdies. Linas iš tiesų iš pažiūros atrodo labai rimtas, griežtokas, bet yra jautrus, širdingas žmogus. Mudu labai vertiname šeimą – tad mudu sieja tos pačios vertybės. Jaučiuosi su juo labai saugi, viską iki tol galėdavau pasidaryti pati, bet Linas manimi labai rūpinasi – taip gera“.

Pora prieš metus susipažino ten, kur, regis, žmonės ilgam gyvenimui kartu tikrai nesusieina – bare.

Giedrė tądien nei labai puošėsi, nei dažėsi – nulėkė į barą išlydėti vieno bičiulio. Linas po savaitės planavo išvykti į Aziją ir buvo „padėjęs kryžių ant moterų“.

Tačiau bare jduviejų žvilgsniai susitiko kažkaip ypatingai. Kiek vėliau priėjęs Linas paklausė Giedrės, kodėl ji nešoka.

„Man gerai ir čia“, – atsakė Giedrė.

„Tai galiu likti?“ – paklausė Linas ir jiedu liko, panašu, kartu visam gyvenimui.

Kada vestuvės – dar Giedrė nežino. Nori keletą dienų pagyventi nauju jausmu – prisipažino, kad šiuo metu yra pakylėta ir jautri.

„Labai krenta į akis sužadėtuvių žiedas, džiaugiuosi juo visiems aplinkui. Net ranka, regis, visai kitaip juda, – kalbėjo mergina. – Labai mėgstu šilumą, tad tuoksimės, kai bus šilta. Jei spėsime pasirengti – dar šįmet, o jei ką – kitais metais“.

Pasak jos, Linas pasipiršti norėjo jau po dviejų mėnesių draugystės, nes buvo įsitikinęs, kad Giedrė tikrai taps jo žmona.

Pavadinimą pakeitusi grupė „4 Roses“ tapo „Queens of Roses“ (4 nuotr.)
Dainiaus Teišerskio nuotr.
+1