Susižadėjo Jennifer Lopez ir Benas Affleckas – tai antros sužadėtuvės po 20 metų

Jennifer Lopez ir Benas Affleckas / „Scanpix“ nuotr.
Jennifer Lopez ir Benas Affleckas / „Scanpix“ nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
2022-04-09 09:24
AA

Praėjus beveik dviem dešimtmečiams po atšauktų pirmųjų sužadėtuvių, dainininkė Jennifer Lopez (52) ir aktorius Benas Affleckas (49) – vėl sužadėtiniai!

Džiugią žinią apie J.Lopez ir B.Afflecko sužadėtuves šaltinis patvirtino portalui „People“.

Ją balandžio 8 dieną paskelbė ir pati Jennifer per savo gerbėjams skirtą naujienlaiškį „On the JLo“.

Gerbėjams įžymybė parodė ir didžiulį žiedą su žaliu deimantu.

J.Lopez dar prieš tai anonsavo savo „svarbų pranešimą“ socialiniuose tinkluose.

„Taigi turiu tikrai jaudinančią ir ypatingą istoriją, kuria noriu pasidalyti“, – tada sakė ji.

Tiesa, kalbos apie poros sužadėtuves pradėjo sklisti jau kiek anksčiau – neseniai su dukra apsipirkinėjanti J.Lopez buvo nufotografuota prekybos centre Los Andžele, tuomet ir atkreipta dėmesį į jos pirštą papuošusį žėrintį žiedą.

Jennifer Lopez sužadėtuvių žiedas / Stop kadras

15min primena, kad pora pirmą kartą romaną užmezgė dar 2002 metais. Tų pačių metų lapkritį B.Affleckas pasipiršo J.Lopez, įteikdamas jai šešių karatų žiedą su rožiniu deimantu. Vis dėlto 2003-aisiais „dėl pernelyg didelio žiniasklaidos dėmesio“ sužadėtuvės buvo atidėtos.

2004 m. pradžioje J.Lopez atšaukė sužadėtuves apskritai, o tų pačių metų birželį ištekėjo už dainininko Marco Anthony. Pora 2008 m. susilaukė dvynukų Maxo ir Emme. Tuo metu B.Affleckas gyveno su Jennifer Garner. Su aktore jis susituokė 2005 m. ir kartu susilaukė trijų vaikų: dukterų Violet ir Seraphinos bei sūnaus Samuelio.

Tačiau šios abiejų santuokos baigėsi skyrybomis, o 2017 m. J.Lopez užmezgė dar vieną romaną su buvusiu beisbolininku Alexu Rodriguezu. B.Affleckas buvo siejamas su daugeliu moterų, įskaitant filmo „Ištraukti peiliai“ žvaigždę Aną De Armas.

Netrukus po to, kai J.Lopez išsiskyrė su A.Rodriguezu, ji vėl suartėjo su buvusiu sužadėtiniu B.Afflecku. Prieš kurį laiką pora nusipirko ir namą Bel Aire už 50 mln. JAV dolerių.

„Nemanau, kad kas nors buvo labiau nustebęs nei mes, – apie atsinaujinusį romaną vasarį mėnesį laidoje „The Ellen DeGeneres Show“ kalbėjo J.Lopez. – Niekada negalėjai įsivaizduoti, kad gali nutikti kažkas panašaus. Tai gražus dalykas.“

Benas Affleckas ir Jennifer Lopez (14 nuotr.)
+8

Neseniai duodama interviu „People“ J.Lopez buvo atvira – per 18 metų daug kas pasikeitė.

„Dabar mes vyresni, protingesni, daugiau patyrę, tačiau kai kas pasikeitę – mes turime vaikų ir privalome tai labai gerai suvokti. Esame sąmoningi ir siekiame tai apsaugoti, nes išgyvename labai gražų laikotarpį“, – sakė aktorė.

Ji tikino, kad jos ir B.Afflecko santykių nebeveikia pompastikos ir žiniasklaidos cirkas, prieš 18 metų daręs jiems nemažą įtaką. Jis ypač įsigalėjo 2004 m. ir tapo viena pagrindinių skyrybų priežasčių. Anot J.Lopez, jaunystėje jiems buvo sunkiau susitaikyti su tuo, ką kalba pašaliniai.

Moteris pripažįsta, kad praėjusį pavasarį pasklidus kalboms apie atsinaujinusį jų romaną, ji kiek bijojo visuomenės dėmesio, tačiau dabar jie yra gerokai stipresni ir žino, kas tikra, o kas ne.

„Mes pakankamai ilgai dalyvaujame viešumos žaidime ir jau žinome, kokie esame žmonės ir kas iš tikrųjų svarbu, o kas ne“, – sakė J.Lopez. – „Išsiaiškinome, kas yra tiesa ir laikome ją šventa. Gyvename taip, kad galėtume didžiuotis ir mes, ir mūsų vaikai“.

Jennifer Lopez ir Benas Affleckas Venecijos kino festivalyje (20 nuotr.)
+14