Susižadėjo laidų vedėjų pora G.Tetenskaitė ir S.Žvirgždas: piršlybos – ypatingoje vietoje

Gabrielė Tetenskaitė ir Saulius Žvirgždas / Teodoro Biliūno ir asmeninio albumo nuotr.
Gabrielė Tetenskaitė ir Saulius Žvirgždas / Teodoro Biliūno ir asmeninio albumo nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
2022-01-06 19:55
AA

Radijo laidų vedėjų pora Gabrielė Tetenskaitė ir Saulius Žvirgždas į Naujus metus žengė su dar platesnėmis šypsenomis ir pilna krūtine laimės – sausio 1-osios rytą pora susižadėjo. Lemtingąjį „Taip!“ Gabrielė mylimajam Sauliui ištarė ypatingoje Milano vietoje.

Džiugia žinia laidų vedėja Gabrielė Tetenskaitė pasidalijo socialiniame tinkle.

„Meilės metų. Absoliučiai kiekvienam iš jūsų!“, – rašė Gabrielė šalia nuotraukos, kurioje įsiamžino kartu su mylimuoju.

15min ji pasakojo, kad sužadėtuvės įvyko labai netikėtai, porai Naujuosius švenčiant Milane.

„Tai buvo trumpa išvyka, kartu su draugais. Sausio pirmoji diena, taigi, Naujus metus pradėjome aukšta nata“, – juokėsi Gabrielė.

Ji pasakojo girdėjusi daug istorijų iš savo pažįstamų, kai vyrų planus įteikti sužadėtuvių žiedą labai greitai išduodavo pasikeitęs elgesys, susijaudinimas. Tačiau Sauliui, anot jos, puikiai pavyko viską nuslėpti.

„Mes labai daug keliaujame, tų progų, atrodo, prieš tai buvo tūkstantis ir viena. Kad jis man pasipirš būtent toje kelionėje, būtent Milane, būtent tą savaitgalį, visiškai nesitikėjau“, – mylimojo staigmeną prisiminė G.Tetenskaitė.

Saulius Žvirgždas ir Gabrielė Tetenskaitė: M-1 transliuoja iš karantine užstrigusių laidų vedėjų namų / M-1 nuotr.

Radijo laidų vedėja 15min pasakojo, kad lemtingą sausio 1-osios rytą viena jos draugė, kuri kartu su pora šventė Naujuosius metus, išvyko į Berlyną. O iki skrydžio į Lietuvą likus kelioms valandoms Saulius pasiūlė Gabrielei aplankyti vieną ypatingą Milano vietą.

„Jis dažnai stebina nusivesdamas į kokias nors neįtikėtinas vietas, pasirodo, šį kartą, tai buvo viena rimčiausių staigmenų gyvenime. Saulius mane nusivedė į aukščiausią, 98 metrų bokštą, esantį Milane, nuo kurio atsivėrė įspūdinga panorama, tuomet ir pasipiršo“, – 15min sakė G.Tetenskaitė.

Anot radijo laidų vedėjos, tai – labai jautri akimirka, per džiaugsmo ašaras buvo sunku pastebėti sužadėtinio jaudulį. „Žinoma, ir jam, ir man drebėjo rankos, turbūt viskas iš tos didelės meilės“, – šypsojosi Gabrielė.

Gabrielė Tetenskaitė ir Saulius Žvirgždas / Asmeninio albumo nuotr.