Susižadėjo Mantas Stonkus ir Gelminė Glemžaitė: „Maldyvai, vakarienė, muzika ir ant kelio!“

Mantas Stonkus ir  Gelminė Glemžaitė / Socialinių tinklų nuotr.
Mantas Stonkus ir Gelminė Glemžaitė / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-02-09 15:54
AA

Saulėtuose Maldyvuose susižadėjo laidų vedėjas, aktorius Mantas Stonkus ir aktorė Gelminė Glemžaitė.

Pora džiugią žinią paskelbė socialiniuose tinkluose.

„Pagal vadovėlį: Maldyvai, vakarienė, muzika ir ant kelio! Ačiū Dievui, kad nepasimetė ir pasakė TAIP!“, – rašė M.Stonkus ir pasidalijo keliomis romantiškomis poros nuotraukomis iš sužadėtuvių akimirkos.

 

Po aktoriaus įrašu socialiniame tinkle pasipylė bičiulių ir gerbėjų sveikinimai.

Primename, kad kalbos apie aktorių romantiškus santykius ėmė sklisti prieš kelerius metus.

Apie tai, kad Mantą ir Gelminę sieja ne tik šilti santykiai, ne kartą pajuokauta ir paties Manto kuriamoje internetinėje laidoje „Vėl tie patys“. Vis dėlto kurį laiką abudu šią informaciją žiniasklaidai neigė.

Mantas Stonkus ir Gelminė Glemžaitė / Žygimanto Gedvilos nuotr.

Ir nors patys savo santykių komentuoti nebuvo linkę, internautai pastebėjo, kad socialiniuose tinkluose paviešintose nuotraukose ar vaizdo įrašuose humoristai matomi vis dažniau.

O 2019-ųjų pradžioje Gelminė ir Mantas išvyko į bendras atostogas – akyliausi atkreipė dėmesį, kad Manto ir Gelminės nuotraukos sutampa.

15min tąkart susisiekus su Mantu ir paklausus, ką reiškia jų bendros atostogos, ir paantrinus, kad jau kurį laiką internetas dūzgia nuo kalbų apie jų draugystę, komikas buvo paslaptingas. „Tai niekas ir nesislepia“, – tikino M.Stonkus.

Perklausus, ar tai reiškia, kad jiedu jau oficiali pora, M.Stonkus atsakė taip pat nedaugžodžiaudamas: „Aš gyvenu savo gyvenimą ir tiek.“

Mantas Stonkus ir Gelminė Glemžaitė / Socialinių tinklų nuotr.

Nors Mantas ir Gelminė kurį laiką žiniasklaidai neatviravo apie savo jausmus, 2020 m. rugsėjį jiedu kaip pora debiutavo ant žurnalo „L’Officiel Lithuania“ viršelio.

Tų pačių metų balandį G.Glemžaitė laidoje „Kitokie pasikalbėjimai“ papasakojo apie tai, kaip susipažino su M.Stonkumi.

„Mes susipažinome labai seniai – Mantas studijavo akademijoje, o aš dar ten nestudijavau, bet draugavau su kitu būsimu aktoriumi, kuris su Mantu gyveno tame pačiame akademijos bendrabutyje. Kartais tame bendrabutyje būdavau ir aš. Vykdavo visokie vakarėliai“, – tuo metu kalbėjo ji ir patikino, kad artimiau Mantą pažino su juo vaidindama spektaklyje „Buvusių moterų reikalai 3“.

Primename, kad anksčiau Mantas Stonkus buvo sukūręs šeimą su laidų vedėja Indre Stonkuviene. Pora kartu augina du vaikus – dukrą Ceciliją ir sūnų Pranciškų.