Susižadėjo „Saulės kliošo“ vokalistė Justė Starinskaitė ir krepšinio agentas Tadas Bulotas

 Tadas Bulotas ir Justė Starinskaitė
Tadas Bulotas ir Justė Starinskaitė
Šaltinis: Žmonės
2021-02-01 08:21
AA

Grupės „Saulės kliošas“ vokalistė Justė Starinskaitė žengė svarbų žingsnį – moteris ištarė „taip“ ant jos piršto sužadėtuvių žiedą užmovusiam ilgamečiam mylimajam Tadui Bulotui.

Apie sužadėtuves su krepšinio agentu Tadu Justė pirmą kartą užsiminė laidoje „Nepatogūs klausimai“. Šią žinią ji patvirtino ir portalui Žmonės.lt.

Tadas mylimajai pasipiršo per Naujuosius metus, namuose. Tuo metu skambėjo Justės mėgstamos dainininkės kūrinys.

Abiejų širdis užplūdo šilčiausi jausmai – per karantiną dar labiau vienas kitą vertinti išmokusi pora, net neabejojo, kad atėjo metas santykius perkelti į kitą etapą.

Primename, kad tiek Justė, tiek Tadas apie savo asmeninį gyvenimą dažnai atvirauti nelinkę.

Meilė sportui porai padėjo atrasti vienas kitą. Savo pažintį su Tadu Justė visąlaik vadino neoriginalia, tačiau tuo pačiu tai jai buvo tarsi įrodymas, kad romantiški jausmai gali įsižiebti net pačioje netikėčiausioje vietoje. Šiuo atveju – sporto klube.

Tadas Bulotas ir Justė Starinskaitė

„Abu lankėme tą patį sporto klubą, vis susižvalgydavome. Tačiau visuomet galvojau, kad Tadas turi žmoną. Mąsčiau, kad, va, toks jaunas, o jau turi žmoną. Man taip sykį juokais pasakė kitas vaikinas juokaudamas, kad Tadas – užimtas. Nors vėliau paaiškėjo, kad čia buvo toks lengvas kabinimo planas“, – pasakodama Žmonės.lt pažinties istoriją anksčiau juokėsi Justė.

Poros draugystė užsimezgė palengva. Sykį įsidrąsinęs Tadas pakvietė Justę kavos. „Gal ir banalus tas susitikimas buvo. Tuomet, pamenu, labai daug ir ilgai kalbėjome, abiems buvo tiesiog smagu“, – sakė Justė.

Justė Starinskaitė ir Tadas Bulotas (11 nuotr.)
+5