Susižadėjo televizijos laidų vedėja Dijora Petrikonytė ir Andrius Jonaitis: „taip“ ištarė Italijoje

Dijora Petrikonytė ir Andrius Jonaitis / Socialinių tinklų nuotr.
Dijora Petrikonytė ir Andrius Jonaitis / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-05-28 21:48
AA

Italijoje susižadėjo televizijos laidų vedėja Dijora Petrikonytė ir jos mylimasis Andrius Jonaitis. Pora pasidalijo jaukiomis akimirkomis ir parodė puošnų žiedą.

Dijora Petrikonytė susižadėjo su mylimuoju Andriumi Jonaičiu Italijoje. Pora jau kurį laiką ten atostogauja ir savo akimirkomis dalijasi socialiniuose tinkluose.

„Taigi, tai įvyko“, – rašė ji po nuotraukų karusele. Jose aiškiai matosi ir puošnus žiedas, kurį Andrius padovanojo savo išrinktajai.

Žurnalui „Žmonės“ neseniai interviu Dijora papasakojo jųdviejų pažinties istoriją.

„Susitikome prieš septynerius metus Palangoje, bendrų draugų kompanijoje. Tąkart Andrius man paliko rimto žmogaus įspūdį: odontologas, dvylika metų vyresnis... Paskui ilgai nesimatėme. Studijuodama užsibrėžiau tikslą pagaliau daryti tai, kas man patinka, – ir nusipirkau teatro abonementą. Eidavau į spektaklius viena, nes su manimi niekas nenorėjo eiti.

Susikurdavau mažytę šventę: po teatro eidavau į restoraną vakarienės, užsisakydavau proseko ir apmąstydavau, kokius jausmus man sukėlė spektaklis. Vieną vakarą taip sėdžiu restorane ir matau: priešais mane – Andrius, irgi vienas. „O ne, – galvoju, – tik neik prie manęs, nekalbink...“ Tą vakarą žiūrėjau „Sombrą“, gilų ir sudėtingą spektaklį, turėjau daug ką apgalvoti. Bet Andrius priėjo ir užkalbino. Taip pradėjome bendrauti – ir bendraujame jau trejus metus, tris mėnesius ir keturiolika dienų.

Tai ilgiausi santykiai mano gyvenime. Andriaus neįsimylėjau iš pirmo žvilgsnio, bet dabar jis man atrodo tobulas“, – žurnalui „Žmonės“ kalbėjo Dijora.

TV laidos vedėja Dijora Petrikonytė (10 nuotr.)
+4