Enrique Arce – Sužavėjo Užupis ir lietuvaitės

Ne, tai ne Vilnius: gerbėjų apsuptas Enrique Arce „Platino Awards“ ceremonijoje praėjusį mėnesį Madride / Getty nuotrauka
Ne, tai ne Vilnius: gerbėjų apsuptas Enrique Arce „Platino Awards“ ceremonijoje praėjusį mėnesį Madride / Getty nuotrauka
BEATRIČĖ STANIŪNAITĖ
Šaltinis: Žmonės
2022-06-29 13:19
AA

Gal be raudono kombinezono ir užsimaukšlinusį kepurę sostinės gatvėse jį pažino nedaugelis, bet tai buvo ne lietingo savaitgalio miražas – tikru fenomenu tapusio „Netflix“ serialo „Pinigų namai“ („Money Heist“) aktorius Enrique ARCE (49) išties lankėsi Lietuvoje.

Populiariame ispanų seriale įsimintiną Karališkosios monetų kalyklos direktoriaus Arturo Romano vaidmenį atlikęs Enrique Arce Vilniuje apsilankė ne be priežasties: jis dalyvavo didžiausiame Baltijos šalyse populiariosios kultūros renginyje „Comic Con Baltics 2022: Together with GameOn“ ir susitiko su savo gerbėjais. O jų čia nemažai, nors, kaip tikino aktorius, miesto gatvėse įsiamžinti stabtelėjo vienas kitas.

„Pastebėjau smalsius žvilgsnius, tačiau jie tikriausiai galvojo: ne, negali būti jis“, – juokėsi Enrique. Kai kuriose šalyse, ypač Argentinoje ar Brazilijoje, be dviejų savo apsaugininkų aktorius neįsivaizduoja nė žingsnio, tačiau pasižvalgyti po Lietuvos sostinę ir bent akies krašteliu pažinti pirmąkart aplankytą kraštą galėjo nevaržomas dėmesio.