Svaras „Siemens“ areną papuošė nauju „Street Art“ kūriniu – mistinio cirko paveikslu

Gabrielius Liaudanskas-Svaras / Asmeninio albumo nuotr.
Gabrielius Liaudanskas-Svaras / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-03-12 14:02
AA

„Vyrai plačiais drabužiais“ pasivadinusi Svaro suburta komanda šį ketvirtadienį pristatė antrąjį savo kūrinį „Siemens“ arenoje. Daugiau nei dešimt kvadratinių metrų užimančio paveikslo centre – mistiškai atrodantis cirkas. Netrukus čia bus pristatyta dar daugiau „G&G Sindikato“ lyderio kūrinių.

„Su komanda darome tai, kas įdomu. Ilgą laiką nekenčiau cirko, tačiau išvydęs „Cirque du Soleil“ pasirodymą panorau įamžinti savo patirtį. Mane sužavėjo artistų profesionalumas, akrobatai, žonglieriai, netgi juokai – ir tie vertė susiimti už pilvų, o svarbiausia – scenoje nėra jokių gyvūnų. Tai tikras, šiuolaikiniam žmogui skirtas šou su visomis nūdienos aktualijomis, todėl ir jo apipavidalinimo neįsivaizdavome niekaip kitaip, kaip perteikiant šiuolaikinę „Street Art“ kultūrą“, – sako viena charizmatiškiausių ir ryškiausių Lietuvos muzikos scenos asmenybių G. Liaudanskas-Svaras.

Daugiau nei 10 kvadratinių metrų dydžio piešinį „Vyrai plačiais drabužiais“ kūrė visą naktį. Paveiksle vaizduojami sinchroniškai judantys akrobatai, didmiesčio fragmentai, vyrauja pilka, sidabrinė, juoda ir balta spalvos.

Gabrieliaus Liaudansko-Svaro piešinys / Asmeninio albumo nuotr.

„Tai savotiška dovana čia netrukus pasirodysiančiai „Cirque du Soleil“ trupei. Kaip moterys mėgsta gėles, o vyrai gerus žodžius, taip profesionalai – malonias renginių organizatorių staigmenas, dėmesį. Būtinai norėsime išgirsti artistų reakcijas ir vertinimus apie šį gana mistiškai atrodantį paveikslą“, – kalba Svaras.

Komandos „Vyrai plačiais drabužiais“ darbus „Siemens“ arenos lankytojai galės pamatyti didžiausių renginių, koncertų ar krepšinio varžybų metu.

Gabrieliaus Liaudansko-Svaro piešinys / Asmeninio albumo nuotr.