Svarbią progą minintis Deivis prisiminė auksinius laikus: „Tikrai esu uždirbęs milijoną“

Deividas Norvilas ir Renata Norvilė / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Pora ir scenoje, ir gyvenime, Deivis ir Renata Norvilai, užburia savo charizma ir tarpusavio santykiais. Jie ne tik pradžiugina puikiu humoro jausmu, bet ir neretai vienas kitą šmaikščiai patraukia per dantį. Svarbaus jubiliejaus proga, šeima prabilo ne tik apie asmeninio gyvenimo užkulisius, bet ir prisiminė praeitį.

Šiemet scenoje svarbų jubiliejų švenčiantis Deivis laidoje „Gero vakaro šou“ pasakojo, kad kai kurios Lietuvos grupės per tiek metų bent po tris kartus pakeitė savo narių sudėtis. O štai jis vis dar liko ištikimas sau.

„Scenoje esu jau 25 metus. Tai – daugiau nei pusė mano gyvenimo! Visai apvalinant, koncertavau kartą per savaitę, tai išvis esu surengęs maždaug apie pusantro tūkstančio koncertų“, – ir pats stebėjosi Deivis.

Deivis / Všį Klaipėdos šventės nuotr.

Pradėjus skaičiuoti, kiek už visus šiuos savo karjeros koncertus Deivis galėjo uždirbti, žinomas atlikėjas buvo visu 100 procentų įsitikinęs: „Aš galvoju, kad tikrai esu uždirbęs milijoną. Bet čia iki tavęs, Renata. Su tavimi, brangioji, aš jau nieko nebeuždirbu (juokiasi).“

Karjeros pradžia atlikėjui išties buvo ypatinga – 2007 metais jis įsigijo naujutėlį „Audi TT“ automobilį, kuris įspūdį laidos vedėjams darė net ir dabar.

Tačiau kol Mindaugas Stasiulis ir Justinas Jankevičius stebėjosi, Renata nepraleis progos patraukti vyro per dantį.

„Bet jis gyveno sklepe su pelėmis! Matai, čia protingas vyras – nusipirko „Audi TT“ ir gyvena sklepe“, – juokėsi ji.

„Bet aš buvau labai laimingas! Jau mokiausi Vilniuje, puikiai čia leidau laiką. Buvo žiauriai faina – daug ką galėjau sau leisti, kursiokus vaišindavau pietumis. Tai buvo geras laikas. Iš tikrųjų, neturėjau kur tų pinigų išleisti“, – atvirai pasakojo Deivis.

Deivio ir Renatos Norvilų šeima / Tomo Petrovskio / tomasfoto.lt nuotr.

Tiesa, ne ką mažiau laimingas jis jaučiasi ir dabar, švęsdamas 25 metų jubiliejų scenoje – artimiausiu metu Deivio laukia net 7 koncertai, kuriuose jis gerbėjams primins visas svarbiausias savo karjeros dainas. Ir vis dėlto jei ne Renata, šių koncertų galėtų ir nebūti…

„Aš seniai įkalbinėjau jį daryti tik savo, atskirą Deivio koncertą, bet jis įsikibęs į mano sijoną… Aš net bandžiau pakeisti profesiją, nebedainuoti – nuėjau į kirpėjų kursus. Galvojau, kad tapsiu kirpėja, nes jaunystėje apie tai svajojau. Kursus pabaigiau, kirpti išmokau – dabar auginame Deiviui plaukus ir aš treniruosiuosi. Tačiau dabar, kai pradedu jį kirpti, jis yra nepatenkintas. Nes tada, kai kirpti dar nemokėjau, jam patiko labiau“, – juokėsi pasakodama Renata.

Laida „Gero vakaro šou“ – trečiadieniais, 20 val. per TV3.

Skaitykite daugiau