Svarbią progą su žmona Agne minėsiantis Deividas Bastys – apie santuokos receptą ir gyvenimo pokyčius

Deividas Bastys ir Agnė Bastienė su vaikais / Asmeninio archyvo nuotr.
Deividas Bastys ir Agnė Bastienė su vaikais / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-02-04 13:44
AA

Jei būtų renkama Lietuvos šou verslo pora, gražiai keliaujanti kartu ir per audras, ir saulei šviečiant, atlikėjas Deividas Bastys (37 m.) su žmona Agne (33 m.) galėtų išties pelnyti daugiausiai simpatijų. Šiais laikais, kai viskas taip laikina ir poros neretai skiriasi vos susituokusios, Deividas ir Agnė šiemet švęs gražią sukaktį: 11 metų kaip vedę, ir 10 iš jų bažnytinėje santuokoje.

Apie jų sėkmingos santuokos receptą, persikėlimą iš Jurbarko gyventi į Klaipėdą ir naujausią Deivido autorinę dainą „Jei meilė lydi nuolat mus“, kalbamės su pačiu atlikėju.

Deividai, jau tiek metų kartu: tad koks tas sėkmingos santuokos receptas?

„Skaičiai stebina net mus pačius, bet laikas bėga labai greitai! Tikslaus recepto, kuriuo galėčiau pasidalinti su skaitytojais, negalėčiau įvardinti, bet keletą jo „ingredientų“ atskleisiu: tai didelis noras viską pereiti kartu, užauginti vaikus, džiaugtis gyvenimu, kelionėmis, mylimomis veiklomis. Turėti su kuo dalintis džiaugsmais ir vargais – didžiausia laimė!“, – įsitikinęs žinomas vyras.

Deividas Bastys ir Agnė Bastienė / Asmeninio archyvo nuotr.

Stebėdami Jūsų šeimą gerbėjai atkreipė dėmesį, kad nepaprastai mylite savo vaikučius: Armandą (10 m). ir Ajų (6 m.), puoselėjate šeimynines tradicijas, mėgstate gražiausias akimirkas įamžinti profesionaliose fotosesijose. Atrodo, kad šeima – visa ko pagrindas, tai, dėl ko gyvenate. Ar taip?

„Tikrai taip: abiejų vaikų labai norėjome, laukėme, planavome. Dabar esame stipri komanda, mėgaujamės buvimu kartu, o didžiausias tikslas – užauginti gerus, protingus, atsakingus žmones. Niekas taip nedžiugina, kaip geri vaikų pasiekimai, nuoširdūs poelgiai“, – atskleidžia Deividas.

Jūsų šeima prieš 4 metus iš Jurbarko persikraustė gyventi į Klaipėdą: kodėl? Traukia jūra, ar kiek lėtesnis gyvenimo tempas? Neretai Klaipėdos gyventojai lyginami su ispanais, mėgstančius darbus atidėti rytdienai.

„Aš tikras jurbarkietis, ten gimiau, augau, o Agnė – pajūrio mergaitė. Visada žinojom, kad Jurbarkas mums laikina stotelė, esam jauni, veiklūs, norėjosi daugiau erdvės. Klaipėdoje mums puikiai dera veiksmas ir ramybė, jaučiamės čia puikiai. Vasarą man darbymetis, o tuo metu šeima čia mėgaujasi jūra“, – gyvenimo Klaipėdoje privalumus atskleidžia Deividas.

Deividas Bastys ir Agnė Bastienė su vaikais / Asmeninio archyvo nuotr.

Judviejų su žmona veiklos labai skiriasi: ji – aerobikos trenerė, Tu – dainininkas. Ar tai daugiau padeda ar trukdo kasdienybėje? Gal, kaip tik – Tu pradėjai sportuoti, o ji – dainuoti?

„Svarbiausia, kad mūsų veiklos mums labai patinka: sportuoju pats dar nuo mokyklos, o Agnė pradėjo nuo šokių: dabar yra subūrusi dideles sportuojančių moterų grupes. Jos savaitgaliai visi laisvi, o aš tuo metu dirbu. Per tiek metų jau esame puikiai susidėlioję savo darbo ir užimtumo grafikus, tad sūnus visuomet prižiūrime patys – niekada neturėjom jokių auklių! Kartais, kai jaučiame, kad norime laiko dviese, patikime vaikučius močiutėms. Mudviem su Agne labai svarbu rasti nors pusvalandį dienoje pasikalbėti prie kavos puodelio, o gal tiesiog pasivaikščioti: tokie paprasti dalykai mums teikia malonumą. Beje, šiemet pradėjome mokytis žaisti tenisą: šiuos užsiėmimus prilyginčiau aktyviam pasimatymui dviese“, – šypsosi atlikėjas.

Naujausia Tavo daina „Jei meilė lydi nuolat mus“: kokiam klausytojui ji skirta ir, gal esi skaičiavęs, kelinta tai Tavo autorinė daina apie meilę?

„Kai gyveni meilėje – norisi apie ją dainuoti. Man atrodo, žmonės pasiilgę paprastumo ir pavargę nuo visų dramų, tad dainą ir skiriu savo ištikimiems klausytojams, kuriems meilė ir šeima yra pirmoje vietoje. O kelinta tai daina, tiesą pasakius, jau net neskaičiuoju: tik džiaugiuosi, kad žmonės klauso ir esu reikalingas!“, – šypsosi atlikėjas ir kviečia pasiklausyti bei įvertinti naujausią jo atliekamą dainą „Jei meilė lydi nuolat mus“, kurią sukūrė kompozitorius Andrius Borisevičius ir dainų tekstų autorė Rūta Lukoševičiūtė-Daudienė.

Išgirskite:

Deividas Bastys su žmona Agne ir vaikais (13 nuotr.)
+7