Svarbų vakarą Nerijų Jušką palaikė žmona Agnė su vaikais

Nerijaus Juškos baleto mokykla pristatė spektaklius „Stichijos“ ir „Šopeniana“ / Vilmanto Morkvėno nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Antradienio vakarą ne tik vaikai ir jų tėveliai, bet ir garsūs pramogų pasaulio, švietimo ir mokslo ministerijos atstovai rinkosi į Lietuvos nacionalinį operos ir baleto teatrą stebėti Nerijaus Juškos baleto mokyklos nuostabaus grožio spektaklių „Stichijos“ ir „Šopeniana“.

Birželio šventinis savaitgalis, kurį buvo minima Vaikų gynimo diena ir Tėvo diena, vainikuotas įstabaus grožio spektakliais, pristatytais Kaune nacionaliniame dramos teatre ir Vilniuje Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. Dviejų vaikų – Evos ir Pauliaus – tėtis Nerijus Juška sekmadienį džiugiai praleido ne tik savo vaikų, bet ir Kauno mokyklos auklėtinių glėbyje.

„Kaunas man kaip antri namai, o kartu su šeima stebėti mažųjų princesių atliekamą neišpasakyto grožio baigiamąjį spektaklį „Stichijos“ – tikra šventė širdžiai“ – džiaugėsi primarijus Nerijus Juška.

Per aštuonerius baleto mokyklos Vilniuje ir Kaune gyvavimo metus pastatyta daugiau nei dešimt spektaklių, rodytų didžiausiose Lietuvos teatro scenose, kur šoka net keli šimtai artistų – nuo mažiausios balerinos iki primabalerinos. Baleto mokykla prisideda prie mažųjų svajonių išsipildymo – suteikia galimybę kartu vienoje scenoje pasirodyti ne tik su Lietuvos, bet ir pasaulinio lygio baleto artistais.

Nerijaus Juškos baleto mokykla pristatė spektaklius „Stichijos“ ir „Šopeniana“ / Vilmanto Morkvėno nuotr.

Antradienio vakarą žmonės buvo kviečiami mėgautis dviejų dalių spektakliu „Stichijos“ (režisierė Edita Stundytė) ir „Šopeniana“ (režisierė Rūta Kudžmaitė, solistai – primabalerina Anastasija Čiumakova, primarijus Nerijus Juška).

„Šis dviejų dalių spektaklis išskirtinis tuo, kad skirtingai nei anksčiau apima ne tik klasikinį bet ir šiuolaikinį baletą. Visapusiškai leidžia atsiskleisti vaikams bei pajusti šios meno krypties įvairovę“, – teigė baleto mokyklos įkūrėjas N.Juška.

Spektaklis sulaukė ypač gausaus būrio žmonių, kurių tarpe garsūs ir įtakingi žmonės lydimi savo mažųjų atžalų: Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė, Lietuvos nacionalinio Operos ir Baleto teatro direktorius Jonas Sakalauskas, Lietuvos katalikų dvasininkas Ričardas Doveika, advokatas Karolis Rugys su šeima, renginių vedėjai Indrė ir Jogaila Morkūnai su dukra Marija Barbora, režisierius Vytenis Pauliukaitis, socialinių mokslų daktaras Eugenijus Skerstonas, Nerijaus Juškos žmona Agnė su dukra Eva ir sūnumi Pauliumi, televizijos laidų vedėjas Paulius Skučas su šeima ir kt.

Nerijaus Juškos baleto mokykla pristatė spektaklius „Stichijos“ ir „Šopeniana“ / Vilmanto Morkvėno nuotr.

Nuskambėjus paskutiniams spektaklio akordams iškilmingas vakaras tuo dar nesibaigė – diplomais ir I.Cibulskytės kurtomis rankų darbo karūnėlėmis buvo apdovanotos Nerijaus Juškos baleto mokyklos auklėtinės, kurios garsina Lietuvą, užimdamos prizines vietas net tarptautiniuose baleto konkursuose.

„Išdidžiai iškėlęs galvą galiu džiaugtis mūsų vaikais ir mokytojais, kurių kruopštumo, neišsenkančios energijos ir darbo dėka šiandien sukūrėme nuostabų reginį prie kurio savo šokiu galėjau prisidėti ir aš. Šią akimirką mano širdis sklidina laimės“, – po spektaklio kalbėjo Nerijus.

Nerijaus Juškos baleto mokykla pristatė spektaklius „Stichijos“ ir „Šopeniana“ / Vilmanto Morkvėno nuotr.
Nerijaus Juškos baleto mokykla pristatė spektaklius „Stichijos“ ir „Šopeniana“ (40 nuotr.)
+34

Skaitykite daugiau