Šveicarijos parlamento darbuotoja fotografuodavosi nuoga darbo vietoje

Nuoga moteris / 123RF nuotr.
Nuoga moteris / 123RF nuotr.
Šaltinis: BNS
2014-08-07 12:52
AA

Šveicarijos parlamente dirbanti sekretorė, kurios tapatybė nenurodoma, darbe fotografavosi nuoga ir skelbė tas nuotraukas daugiau negu 11 tūkst. sekėjų socialiniame tinkle „Twitter“. Vienam laikraščiui ji sakė nemananti, kad pažeidė kokias nors taisykles.

Daugelis tų asmenukių buvo padarytos tos moters biure Federaliniuose rūmuose – prieš 162 metus iškilusiame pastate su kupolu Berno mieste, kuriame posėdžiauja Šveicarijos vyriausybė ir parlamentas, rašo dienraštis „Neue Zuercher Zeitung“ (NZZ).

Neįvardyta parlamento sekretorė sakė laikraščiui, kad tos intymios nuotraukos nepažeidžia federalinių darbuotojų statuto, nes tokie atvaizdai yra jos privataus gyvenimo dalis. Pranešime nenurodoma priežastis, kodėl ji darė tokias nuotraukas.

Vyriausybės žmogiškųjų išteklių departamento atstovas sakė, kad jis apie šį incidentą sužinojo tik iš trečiadienį pasirodžiusio žiniasklaidos pranešimo.

„Parlamento tarnybos spręs, atsižvelgdamos į konkrečias aplinkybes, ar šis atvejis pažeidžia geros valios įsipareigojimus tarp darbdavio ir darbuotojos“, – sakė atstovas Anandas Jagtapas.

Kai ta parlamento sekretorė buvo paklausta, ar ji nebijojo, kad nuotraukas gali pamatyti jos bendradarbiai, moteris atsakė: „Šis klausimas nuolat sukasi mano galvoje.“