Jau rudenį TV3 eteryje – su žurnalu „Žmonės“ kuriama laida „Visi mes žmonės“

Saulius Prūsaitis / Gretos Skaraitienės nuotr.
Saulius Prūsaitis / Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-08-13 11:36
AA

Naujajame TV3 televizijos sezone žiūrovų laukia išskirtinė laida apie žmones ir jų gyvenimo istorijas. Žiūrimiausia šalies televizija ir pagrindinis gyvenimo būdo žurnalas „Žmonės“ suvienija jėgas ir kurs naują, Lietuvoje nematytą laidą „Visi mes žmonės“.

Visi mes žmonės ir visi, nepaisant socialinės padėties, populiarumo, žinomumo, socialiniuose tinkluose surenkamų simpatijų, išgyvename panašius skaudulius, dramas ar net tragedijas. Niekas nėra vienas su tuo, ką jaučia, visuomet yra žmonių, kurie gali pasidalinti panašia patirtimi, nes net sudėtingiausias situacijas kažkas jau išgyveno. Tik kaip? Tai ir siekia papasakoti laidos kūrėjai – televizija TV3 ir žurnalas „Žmonės“.

Ineta Stasiulytė / Organizatorių nuotr.

„Nėra vienodų gyvenimo istorijų ar vienodų žmonių, tačiau tikrai nesunku pastebėti, kad visi pergyvename tam tikras fazes, susiduriame su dilemomis, kurias tenka vienaip ar kitaip išspręsti. Būtent tada labai praverčia žinojimas, kad kažkas su tuo jau buvo susidūręs. Į laidą kviesime ir scenos, ir TV žvaigždes, ir įvairiose srityse dirbančius žinomus žmones, kurie pasidalins dar negirdėtomis savo gyvenimo istorijomis. Jie kalbės tiesiai su žiūrovu, tarsi jis būtų pokalbio dalyvis. Tai bus visiškai nauja patirtis tiek laidos kūrėjams, tiek ją žiūrintiems“, – kalbėjo TV3 kūrybos direktorius Arvydas Rimas.

„Šia laida tęsiame žurnalo „Žmonės“ pradėtą „Visi mes žmonės“ liniją. Mes niekada nebūsime nei vienodai sėkmingi, nei vienodai talentingi visur ir viskame. Tačiau net su išskirtiniausiomis žvaigždėmis mus vienija žymiai daugiau nei skiria. Todėl apie įvairiausias žmonių patirtis dabar kalbėsime ne tik žurnalo „Žmonės“ puslapiuose, bet ir televizijos laidoje. Tikiuosi, tai bus geras laikas artimiau susipažinti su tais, kuriems, kaip mums dažnai atrodo, šiame gyvenime pasisekė labiau“, – sako žurnalo „Žmonės“ vyriausioji redaktorė Gitana Bukauskienė.

Filmavimo užkulisiai / Organizatorių nuotr.

Kiekvienoje laidoje bus kalbama viena tema, tačiau iškeliami įvairūs tos temos aspektai, o žinomi žmonės atvirai atsakinės į sudėtingiausius klausimus. Kaip jiems pavyko įveikti vieną ar kitą gyvenimo iššūkį? Ko iš jų patirties galėtų pasimokyti kiti? O jei turėtų antrą galimybę - kaip dabar žvelgtų į tą pačią problemą?

Laida apie žmones ir jų gyvenimo istorijas „Visi mes žmonės“ – naujajame TV3 sezone jau rudenį.