Švėkšnoje „Žemaitukas“ O.Petrauskas vedė E.Gusevą: nuotaikinga ceremonija ir poros svajonė

„Žemaituko“ Ovidijaus Petrausko ir Evelinos Gusevos vestuvės / Teodoro Biliūno / 15min nuotr.
„Žemaituko“ Ovidijaus Petrausko ir Evelinos Gusevos vestuvės / Teodoro Biliūno / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-08-31 15:04
AA

Paskutinę vasaros dieną, rugpjūčio 31-ąją, grupės „Žemaitukai“ narys Ovidijus Petrauskas vedė savo išrinktąją Eveliną Gusevą. Po ketverių metų draugystės, per kuriuos jiedu susilaukė ir savo pirmosios atžalos Estelės, pora įsitikinus – jiedu skirti vienas kitam. Savo meilės šventės proga atlikėjas Ovidijus su portalu Žmonės.lt pasidalijo mintimis apie svarbiausią gyvenimo pažintį, svajonių vestuves ir vieną svarbų norą – šeimos pagausėjimą.

Jau ketverius metus meilę vienas kitam puoselėjantys Ovidijus Petrauskas ir Evelina Guseva juokiasi, kad jų pažintis nebuvo originali – jiedu vienas kitą atrado interneto platybėse.

„Prisimenu, kai po kurio laiko susirašinėjimų internete, pagaliau susitikome ir supratome, kad tai tikrai nebus paskutinis pasimatymas. – šyptelėjo Ovidijus. – Ir štai šiandien mes čia! Prie altoriaus!“.

Meilės šventė – trečiadienį

Portalui Žmonės.lt „Žemaitukas“ Ovidijus atskleidė, kad vasara buvo darbinga ir įtempta – kiekvieną savaitgalį koncertus teko rengti įvairiausiuose šalies kampeliuose. Tai nulėmė ir neįprastą tuoktuvių dieną – Ovidijus su Evelina savo meilės šventę nusprendė surengti trečiadienį.

„Gaila savaitgalio – geras uždarbis „Žemaitukams“, – kaip visada nuotaikingai nusiteikęs juokavo atlikėjas. – O jei rimtai, tai darbo dieną yra didesnis pasirinkimas tiek sodybų, tiek atlikėjų, dekoratorių. Tuo pačiu viskas pigiau“.

„Žemaituko“ Ovidijaus Petrausko ir Evelinos Gusevos vestuvės / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Po jautrios ceremonijos Švėkšnos Šv. apaštalo Jokūbo bažnyčioje, pora kiek daugiau nei 50 svečių pakvietė jų meilės atšvęsti į Memelio dvarą, įsikūrusį netoli Klaipėdos.

„Negalėjome atsispirti šiai nuostabiai vietai – gera lokacija, puiki salė, miegamieji, nuostabus kraštovaizdis šalia upės kranto ir begalės kitų privalumų“, – kalbėdamas su portalu Žmonės.lt sakė jaunikis.

Kadangi O.Petrauskui ir pačiam dažnai tenka dalyvauti vestuvėse, šįkart jam teko kartu su žmona nuspręsti, kas pasirūpins vakaro nuotaika. Pora nė nedvejojus pasirinko šeimos bičiulio, „X faktoriaus“ dalyvio, renginių vedėjo Simo Aleksandravičiaus paslaugas.

„Žemaituko“ Ovidijaus Petrausko ir Evelinos Gusevos vestuvės / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

„Kadangi teko dalyvauti ne vienose vestuvėse, supratau, kad pavykusi šventė tada, kai tiesiog mėgaujiesi, o ne perdegi ir bandai viską kontroliuoti. Per savo vestuves norime pasimatyti, pabendrauti su artimaisiais bei draugais. Tikiu, kad pas mus viršų ims šokiai ir muzika!“.

Norėjau, kad Evelinai ši diena tiesiog būtų ypatinga. Juk vestuvės – jaunosios šventė.

Paklaustas, o ką gi pasirinko santuokos liudininkais, Ovidijus nusistebėjo: „Liudininkai? Ar čia galima rinktis? Mes džiaugiamės, kad tik sutiko su mūsų pasiūlymu. Tad su džiaugsmu pristatau liudininkę – mano žmonos mokyklos draugę Agnę bei jos būsimą vyrą Dovydą“.

Savo svajonių puotą iškėlę jaunavedžiai svarbią dieną puošėsi tradiciškai. Ovidijus vilkosi klasikinį kostiumą, o štai nuotaka Evelina išsirinko elegantišką mados namų „Más 924“ suknelę.

„Žemaituko“ Ovidijaus Petrausko ir Evelinos Gusevos vestuvės / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

„Žemaitukas“ O.Petrauskas juokavo, kad ypatingo dėmesio savo apdarams neskyrė, svarbiausia tą dieną – jo išrinktoji.

„Mano kostiumas kaip kostiumas, nereikia išradinėti dviračio. O dėl nuotakos suknelės svarbos tikrai buvo. Norėjau, kad Evelinai ši diena tiesiog būtų ypatinga. Juk vestuvės – jaunosios šventė. Visi turi girti, kokia graži jaunoji, o jaunikis – tik suknelės šleifo palaikymui.

Laukiu kada galėsiu pamatyti ją su suknele. Eveliną išvysiu tik ceremonijos metu“, – prieš vestuves kalbėjo jaunikis ir atskleidė, kad įsimylėjėlių rankas papuoš balto aukso žiedai.

„Na, Evelinos šiek tiek mandresnis – su blizgučiais“, – pridūrė jis.

„Žemaituko“ Ovidijaus Petrausko ir Evelinos Gusevos vestuvės / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Kadangi porai nerūpi perdėta pompastika, jiedu net ir vestuvinį šokį nusprendė pademonstruoti laisva forma. Nors svečiai gali tikėtis ir Ovidijaus bei jo kolegos Lino Vaitkevičiaus dainų, visgi jaunikis sakė prisidainavęs vasarą, tad šįkart mikrofoną padės į šalį.

Nuotaka miega ramiai – Ovidijaus gerbėjų dėmesys jos negąsdina

Prabilęs apie gausią koncertinę veiklą, Ovidijus atskleidė, kad jo išrinktoji Evelina prie aktyvios vyro veiklos per keturis draugystės metus jau priprato. Tiesa, nuotakos neatbaidė ir mintis, kad jos išrinktasis vyras turi nemažai gerbėjų.

„Kai grįžtu iš koncertų, atrodo, kad Evelina miega ramiai, – šyptelėjo Ovidijus. – Beje, man patinka ne tik merginų, bet ir vaikinų dėmesys, atgalinis ryšys koncerto metu. O asmenišką dailiosios lyties atstovių dėmesį aš tiesiog ignoruoju. Viskam yra savos ribos“.

„Žemaituko“ Ovidijaus Petrausko ir Evelinos Gusevos vestuvės / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
„Žemaituko“ Ovidijaus Petrausko ir Evelinos Gusevos vestuvės / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Bendraudamas su portalu Žmonės.lt, Ovidijus Petrauskas atskleidė, kad jų santykių pagrindas – kalbėjimas ir pagarba vienas kitam. Nors namuose pasitaiko kivirčų, tai pora priima kaip natūralų procesą.

„Kaip ir pas visus, pas mus taip pat nėra namų be dūmų, bet kalbėjimas mums padeda išspręsti didžiausias problemas santykiuose. Laimingi esame ir būdami kartu namuose, ir keliaudami ar pramogaudami“.

Ovidijus ir Evelina džiaugiasi, kad judviejų meilė prieš dvejus metus jiems atnešė didžiausią dovaną – dukrytę Estelę. Kiek ūgtelėjus jų pirmajai atžalai, pora vestuvių proga sau linki dar vieno svajonių išsipildymo – šeimos pagausėjimo.

„Kuo toliau, tuo labiau apie tai pagalvojame. Po truputį pradėjome judėti vienos svajonės link, persikelti į nuosavą namą. Bute ankštoka. Kai jau bus sienos, stogas ir langai, bus ir broliukas arba sesutė Estelei. Tad linkime sau, kad mūsų visos svajonės apie kurias mes dažnai pakalbame, išsipildytų“, – svajomis ir mintimis apie šeimos pagausėjimą pokalbį užbaigė rugpjūčio 31-ąją savo išrinktąją Eveliną vedęs Ovidijus Petrauskas.

Fotogalerija:

„Žemaituko“ Ovidijaus Petrausko ir Evelinos Gusevos vestuvės (54 nuotr.)
+48